Athletics Mania: Atletizm Yaz Sporları Oyunu ikon

Athletics Mania: Atletizm Yaz Sporları Oyunu APK

v2.5

Athletics Mania: Atletizm Yaz Sporları Oyunu ile atletizim turnuvalarına katılın, şampiyonluk için yarışmaya başlayın.


Oyunun ismi ipucu veriyor aslında: Athletics Mania, atletizm türü spor oyunlarının yer aldığı bir tür yarışma oyunu. Koşma, zıplama, engel geçme, disk fırlatma gibi birçok atletizm dalının yer aldığı oyunda yarışmalara katılacak ve şampiyon olmak için mücadele edeceksiniz.


Athletics Mania'nın en büyük eksikliği yarışmaların gerçek oyuncular arasında düzenlenmiyor olması. Yani, turnuvalardaki rakipleriniz gerçek oyuncular değil. Ama yine de spor türü etkinlikleri sevenler için Athletics Mania'da oldukça geniş bir içerik sizi bekliyor. Ayrıca kontrol edeceğiniz atletlerin yeteneklerini de yarışacağınız spor dalına göre geliştirmeniz gerektiğini belirtelim.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Android spor oyunları arasında atletizm türü içeriğiyle öne çıkmayı başaran oyuna başlamak için Athletics Mania APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Athletics Mania: Atletizm Yaz Sporları Oyunu ekran görüntüleri Athletics Mania: Atletizm Yaz Sporları Oyunu ekran görüntüleri Athletics Mania: Atletizm Yaz Sporları Oyunu ekran görüntüleri Athletics Mania: Atletizm Yaz Sporları Oyunu ekran görüntüleri Athletics Mania: Atletizm Yaz Sporları Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder