PACYBITS FUT 20 ikon

PACYBITS FUT 20 APK

v1.0.23

PACYBITS FUT 20, kart tabanlı oynanan eğlenceli bir futbol oyunu. 2020 futbol sezonuna ait güncel kadrolarla gelen oyunu oynamak için PACYBITS FUT 20 APK dosyasını indirip kurmanız yeterli.


Yıllardır popülaritesini koruyan Pacybits futbol kartı oyununda her oyuncu kendi takımını kart desteleriyle kuruyor ve gerçek oyunculara karşı taktik mücadele ederek maçı kazanmaya çalışıyor. Oyunda gerçek zamanlı modun dışında günlük ve haftalık kontrol maçları da oluyor. Bunları tamamlayarak futbolcu kartlarınızı daha iyiye geliştirebilir ve hatta yeni kartlar oluşturabilirsiniz.


PACYBITS FUT 20'de oyuncuların en seveceği yenilik futbol liglerinin eklenmesi. Kuracağınız takımla birlikte şampiyona liglerine katılarak şampiyonluk için maçlara çıkıyorsunuz. Önceden sadece kadro kurma görevi olduğunu düşünürsek yeni lig sistemi sayesinde PACYBITS FUT 20 kesinlikle maç heyecanını çok daha iyi yaşamanızı sağlayan bir kurguya sahip.


Tamamen ücretsiz geliştirilen PACYBITS FUT 20 APK dosyasını indirerek bu kart tabanlı futbol oyununu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

PACYBITS FUT 20 ekran görüntüleri PACYBITS FUT 20 ekran görüntüleri PACYBITS FUT 20 ekran görüntüleri PACYBITS FUT 20 ekran görüntüleri PACYBITS FUT 20 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PACYBITS FUT 20 APK son sürüm ile yeni meydan okumalar, yeni kartlar ve futbolcu paketleri eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder