FIFA Futbol: Beta ikon

FIFA Futbol: Beta APK

v13.0.01

FIFA Futbol: Oynanış Betası, FIFA'nın yeni oyun mekaniğini öğrenmenizi sağlayan yardımcı bir oyun.


Hemen şunu söyleyelim, bu oyun Android FIFA Futbol'u taktik ve oynanış açısından daha iyi oynayabilmeniz için geliştirilmiş, öğretici benzeri bir oyun. İçeriği ise maçlardan daha çok takım antrenmanları, hareket egzersizleri ve taktikler üzerine kurulu. Bu modlarla yapacağınız eğitimler sayesinde FIFA'yı daha etkili oynayabiliyorsunuz.


Ancak oyun içerisinde de maç yapmanız mümkün. Sizin gibi FIFA Futbol Oynanış'ı oynayan oyuncularla eşleşerek oyun içerisindeki ilerlemenizi test edebiliyorsunuz. Yapacağınız bu maçlar hazırlık maçı olduğu için asıl FIFA Futbol'daki ve Ultimate Team'deki ilerlemenizi etkilemiyor. Bunun yanında oyunda bir de Karşı Atak isminde bir mod var. Bu mod üzerinde de atak pozisyonlarından oluşan maçlar yapabiliyorsunuz.


Electronic Arts stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. FIFA Futbol: Oynanış APK dosyasını hemen indirerek FIFA Futbol'un oyun mekaniğini iyice öğrenebilir, yeteneklerinizi geliştirerek sahadaki hükmünüzü arttırabilirsiniz. İyi oyunlar.

FIFA Futbol: Beta ekran görüntüleri FIFA Futbol: Beta ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

FIFA Futbol Beta sürümü ile 2020 sezonu için ön hazırlık eklenmiş. FIFA Futbol 2020 güncel sezonu oynamak için sitemizi takip etmeye devam edin.

Yorumlar

FIFA Futbol: Beta için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce FIFA Futbol: Beta v13.0.01 için
Hileli mi