Football Rivals - Multiplayer Soccer Game ikon

Football Rivals - Multiplayer Soccer Game APK

v1.37.1

Football Rivals APK, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz kart tabanlı bir futbol oyunu.


Android futbol oyunları arasında kendine has tarza sahip oyun yapısı ile öne çıkan Football Rivals'da kartlarınızı seçerek futbolun keyfini çıkarıyorsunuz. Anlayacağınız gibi oyundaki maçlar kartlar üzerinden oynanıyor. Her mevki için elinizde birkaç tane kart oluyor. Maç sırasında hamle size geldiği zaman uygun kartı seçerek hamlenizi tamamlıyor ve maç için oynuyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken nokta kartlarınızın puanı. Bu puanlar yükseldikçe hamle gücünüz de artıyor.


Football Rivals APK ücretsiz olarak oyunseverlere sunuluyor. Football Rivals kurulum dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Football Rivals - Multiplayer Soccer Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Football Rivals - Multiplayer Soccer Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Football Rivals - Multiplayer Soccer Game ekran görüntüleri Football Rivals - Multiplayer Soccer Game ekran görüntüleri Football Rivals - Multiplayer Soccer Game ekran görüntüleri Football Rivals - Multiplayer Soccer Game ekran görüntüleri Football Rivals - Multiplayer Soccer Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder