Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ikon

Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot APK

v1.6.5

Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot Açıklama

Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot, Android için geliştirilen başarılı bir futbol ve şut çekme oyunudur.


Japon futbol karakteri Tsubasa'nın ön planda olduğu Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot oyununda efsanevi şutlar çekerek maçları kazanmaya çalışıyorsunuz. Tsubasa çizgi filmini izleyenler Miracle Shot ne demek iyi bilir, neredeyse orta sahadan ve durdurulamaz hızda çekilen bu şut Tsubasa'nın birçok maçı kazanmasını sağlamıştı. Captain Tsubasa ZERO oyununda ise bu görev tamamen size ait.


Oyunda temel olarak Tsubasa karakterini kontrol ediyor ve maçın seyrine göre miracle şut atarak maçı kazanmaya çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta şutun engellenemez bir şekilde Tsubasa'nın ayağından çıkması. Böylece hem gol kazanacak hem de oyun puanınızı yükseltmiş olacaksınız. Uygun gördüğünüz bir zamanda bu sert şutu göndermek için Miracle Shot düğmesine basmanız yeterli oluyor.


Japon oyun stüdyosu Gamepot tarafından geliştirilen Captain Tsubasa Zero Miracle Shot oyunu anime grafiklerle eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynamak için Captain Tsubasa Zero Miracle Shot APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ekran görüntüleri Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ekran görüntüleri Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ekran görüntüleri Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ekran görüntüleri Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.5

GeliştiriciGMO GP, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi30.09.2019 - 11:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme375

Dosya boyutu 89.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9893

GÜVENLİKİndireceğiniz Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: jp.co.gamepot.tsubasa.global

APK imzası: fc8efe35649da48f92c33a5ba8a6e4b7b0d61485

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder