Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ikon

Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot APK

v1.6.5

Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot, Android için geliştirilen başarılı bir futbol ve şut çekme oyunudur.


Japon futbol karakteri Tsubasa'nın ön planda olduğu Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot oyununda efsanevi şutlar çekerek maçları kazanmaya çalışıyorsunuz. Tsubasa çizgi filmini izleyenler Miracle Shot ne demek iyi bilir, neredeyse orta sahadan ve durdurulamaz hızda çekilen bu şut Tsubasa'nın birçok maçı kazanmasını sağlamıştı. Captain Tsubasa ZERO oyununda ise bu görev tamamen size ait.


Oyunda temel olarak Tsubasa karakterini kontrol ediyor ve maçın seyrine göre miracle şut atarak maçı kazanmaya çalışıyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta şutun engellenemez bir şekilde Tsubasa'nın ayağından çıkması. Böylece hem gol kazanacak hem de oyun puanınızı yükseltmiş olacaksınız. Uygun gördüğünüz bir zamanda bu sert şutu göndermek için Miracle Shot düğmesine basmanız yeterli oluyor.


Japon oyun stüdyosu Gamepot tarafından geliştirilen Captain Tsubasa Zero Miracle Shot oyunu anime grafiklerle eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynamak için Captain Tsubasa Zero Miracle Shot APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ekran görüntüleri Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ekran görüntüleri Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ekran görüntüleri Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ekran görüntüleri Captain Tsubasa ZERO Miracle Shot ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder