Golden Boot ikon

Golden Boot

v2.1.1

Golden Boot futbol hayranlarının severek oynayacağı bir serbest vuruş oyunudur. Ben vuruşlarda ustayım diyorsanız Golden Boot APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayın.

 

Oyundaki amaç sahanın farklı yerlerinden serbest vuruşlar yaparak gol atmak ve puan toplamak. Unutmamanız gereken bir şey var: Golden Boot sıradan goller yerine şık vuruşlara sahip gollere daha çok puan veren bir simülasyon. Falsolu vuruşlar, orta sahanın yakınından üstten kavisli goller her zaman daha yüksek puan kazandırıyor.

 

Golden Boot futbol ve serbest vuruş simülasyonu oyununda 2 farklı oyun modu var. Bunlardan birincisi, tek başınıza oynadığınız Tekli Mod. Bu modda oyunu hem tek başınıza oynuyorsunuz hem de özel gol atma antrenmanları gibi çalışıyorsunuz. İkinci Düello Modu'nda ise zaman sınırı var ve PvP tarzında arkadaşlarınızla karşılıklı oynuyorsunuz. Düello modunda attığınız gollerden gelen puanlar sizi liderlik tablosunda yukarılara taşıyan gerçek puanlardan oluşuyor.

 

Top Eleven oyunuyla tanıdığımız Nordeus stüdyosunun geliştirdiği Golden Boot sezgisel kontrolleri ve akıcı grafikleriyle oldukça eğlenceli bir oyun. Golden Boot APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Golden Boot ekran görüntüleri Golden Boot ekran görüntüleri Golden Boot ekran görüntüleri Golden Boot ekran görüntüleri Golden Boot ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Golden Boot son sürüm ile birlikte oyunun grafik yapısında birçok geliştirme yapılmış,

Yeni günlük ödüller eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.1

GeliştiriciNordeus

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi27.01.2019 - 12:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme135

Dosya boyutu 47.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9294

Güvenlik seçicileri
Golden Boot eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Golden Boot versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder