Golden Boot ikon

Golden Boot APK

v2.1.1

Golden Boot Açıklama

Golden Boot futbol hayranlarının severek oynayacağı bir serbest vuruş oyunudur. Ben vuruşlarda ustayım diyorsanız Golden Boot APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayın.

 

Oyundaki amaç sahanın farklı yerlerinden serbest vuruşlar yaparak gol atmak ve puan toplamak. Unutmamanız gereken bir şey var: Golden Boot sıradan goller yerine şık vuruşlara sahip gollere daha çok puan veren bir simülasyon. Falsolu vuruşlar, orta sahanın yakınından üstten kavisli goller her zaman daha yüksek puan kazandırıyor.

 

Golden Boot futbol ve serbest vuruş simülasyonu oyununda 2 farklı oyun modu var. Bunlardan birincisi, tek başınıza oynadığınız Tekli Mod. Bu modda oyunu hem tek başınıza oynuyorsunuz hem de özel gol atma antrenmanları gibi çalışıyorsunuz. İkinci Düello Modu'nda ise zaman sınırı var ve PvP tarzında arkadaşlarınızla karşılıklı oynuyorsunuz. Düello modunda attığınız gollerden gelen puanlar sizi liderlik tablosunda yukarılara taşıyan gerçek puanlardan oluşuyor.

 

Top Eleven oyunuyla tanıdığımız Nordeus stüdyosunun geliştirdiği Golden Boot sezgisel kontrolleri ve akıcı grafikleriyle oldukça eğlenceli bir oyun. Golden Boot APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Golden Boot son sürüm ile birlikte oyunun grafik yapısında birçok geliştirme yapılmış,

Yeni günlük ödüller eklenmiş.

Golden Boot ekran görüntüleri Golden Boot ekran görüntüleri Golden Boot ekran görüntüleri Golden Boot ekran görüntüleri Golden Boot ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.1

GeliştiriciNordeus

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi27.01.2019 - 12:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme148

Dosya boyutu 48.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9294

GÜVENLİKİndireceğiniz Golden Boot APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nordeus.goldenboot

APK imzası: 5ed8f04a2787af095786f06f146c5cb807ef9f00

Golden Boot eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Golden Boot versiyonları:
  • 1. Golden Boot v1.9.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder