Monster Fishing 2021 ikon

Monster Fishing 2021 APK

v0.1.187

Monster Fishing 2021, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız keyifli bir balık tutma oyunu. 


Balıkçılık oyunlarını seviyorsanız, Monster Fishing oyunu tam size göre. Dünyanın birçok yerinde balık tutma keyfini bu oyunla yaşayabilirsiniz. Başarılı simülasyon yapısı ile dikkat çeken oyunda balık tutarak puan toplayacak, hem keyifli vakit geçirecek hem de dünyanın farklı yerlerini gezeceksiniz. Dediğimiz gibi, oyunda balıkları tutmak için birçok farklı şehiri ve denizi ziyaret ediyorsunuz. Ancak hepsinde amacınız aynı: olabildiğince fazla balık tutmak.


Nexelon ekibi tarafından geliştirilen oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Balık tutma tarzı oyunları sevenler için gayet ideal bir yapım diyebiliriz. Monster Fishing 2021 APK dosyasını indirerek balık tutma macerasına başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Monster Fishing 2021 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Monster Fishing 2021 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Monster Fishing 2021 ekran görüntüleri Monster Fishing 2021 ekran görüntüleri Monster Fishing 2021 ekran görüntüleri Monster Fishing 2021 ekran görüntüleri Monster Fishing 2021 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder