Labyrinth 2 v1.25 ikon

Labyrinth 2 v1.25 APK

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli ve zorlayıcı Labyrinth oyununun devamıdır. Labyrinth oyunu Android cihazlarda telefonu yatırarak oynanan ilk ve en başarılı oyunlardan bir tanesiydi. Ikincisi, birincisinden daha da başarılı desek yanlış olmaz. Birinci oyun bağımlılık yapıcı olduğu kadar biraz fazla düzdü ve bir süre sonra sıkıcı hale gelebiliyordu. Daha fazla renkliliğe ve çeşitliliğe ihtiyacı vardı. İkinci oyunda bu çeşitliliği başarmışlar.İkinci oyun toplar, kapılar, mıknatıslar, lazerler gibi bir çok elementi oyuna katıyor.


Bunlardan bazıları amacınıza yardımcı olmaya yarıyorken bazılarıysa sizi engellemeye çalışıyor. Yani çok daha stratejik ve dikkatli olmanız gerekiyor. Oyun ücretsiz versiyonu olduğu için yalnızca 22 bölüm oynayabiliyorsunuz. Hepsi farklı zorluk seviyesine sahip, dolayısıyla oyunu sevip sevmediğinize karar verip tam versiyona yükseltme kararını çok daha rahat verebilirsiniz.


Oyunda yine bir bölüm editörü var bununla kendi bölümlerinizi yaratabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Aynı şekilde bu oyunda başarımlar var, bu da oyunu daha oynanabilir kılıyor. Eğer siz de eğlenceli bir zaman öldürücü arıyorsanız... Bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ederim.  

Yorumlar

Labyrinth 2 v1.25 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce
İndirme butonu neerdeee
Ziyaretçi7 yıl önce
Oyun cok guzel oynamanizi tercih ederim. Oynayin Ben oynuyorum ve.oyunun sonunu getirdim bir tane oyun var adı [pou]bunuda oynamanizi tercih ederim
Ziyaretçi7 yıl önce
ela