Keskin Nişancı ikon

Keskin Nişancı APK

v1.1.64

Keskin Nişancı oyunu ile eğlenceli 3 boyutlu atıcılık görevleri sizi bekliyor.


Oyunun mantığı hem basit hem de gayet eğlenceli, göreviniz keskin nişancı tüfekleri ile karşınıza çıkan hedefleri vurmak. İlk başlarda deneme amaçlı basit hedeflerle karşılaşsanız da ilerleyen bölümlerde hem hedeflerin sayısı artıyor hem de hedef almak zorlaşıyor. 3 boyutlu grafiklerle geliştirilen atış poligonunda hedef tahtasından şişelere ve manken figürlere kadar birçok öğe var. En yüksek puanı almak ve bölümü geçmek için hedef üzerinde işaretlenmiş en yüksek puanlara atış yapmanız gerekiyor.


FPS tarzında geliştirilen Keskin Nişancı oyununda Kar98, AWM, M24, Barrett gib birçok keskin nişancı tüfeği modeli var. Tabii bazıları kilitli geliyor oyunda ama kazanacağınız puan ödülleriyle kilidi açabiliyorsunuz. Özellikle ilerleyen bölümlerde AWM gibi üst seviye tüfeklere gerçekten ihtiyacınız oluyor, çünkü bazı hedefler çok güçlü ve bu nedenle isabet için yüksek hasar veren bir tüfek gerekiyor.


Gun Fire Studio ekibi tarafından geliştirilen oyun tamamen ücretsiz. Keskin Nişancı APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Keskin Nişancı ekran görüntüleri Keskin Nişancı ekran görüntüleri Keskin Nişancı ekran görüntüleri Keskin Nişancı ekran görüntüleri Keskin Nişancı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun hataları düzeltilmiş,

Oyun motoru optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder