NBA LIVE Mobile Basketball ikon

NBA LIVE Mobile Basketball APK

v6.0.30

Tüm zamanların en iyi basket bol oyunu NBA Live Mobile ile kendi takımınızı oluşturun ve şampiyonluğa oynayın.


NBA ligindeki tüm takımların yer aldığı oyun, takımların tüm kadrolarına ek olarak efsane karakterlere de yer veriyor. Başlangıçta oyuncuların yetenekleri düşük seviyede oluyor, ancak hem oyun oynadıkça hem de antrenman yaptıkça yetenekleri gelişmeye başlıyor. Ayrıca isterseniz bazı oyuncularınızı tek bir yeteneğe göre geliştirme şansınız var.


NBA Live Mobile'da maçlar genelde lig düzeyinde yapılıyor. NBA ALL-STAR da bu ligler arasında yer alıyor. Ancak takımınızın REP'ini yükseltmek için Head-to-Head ve turnuva maçlarına katılmanız şart. REP sistemi takımınızın genel seviyesini belirttiği için bu tür maçlara katılmanız seviyenizin yükselmesi için şart. Yüksek seviyeli takıma sahip olmak rakiplerinizin size karşı daha iyi hazırlanmasını ve maçların heyecanlı geçmesini sağlıyor.


Oyunun kontrolleri genel olarak kolay, ekranın sağ ve sol bölgelerine yerleştirilen düğmelerle her karakteri kolayca yönlendirebiliyorsunuz. Zaten oyunun başında hangi tuşla smaç, atış, depar ve çalım gibi hareketleri yapacağınız kısa bir intro ile anlatılıyor. Electronic Arts tarafından geliştirilen resmi NBA LIVE Mobile APK dosyasını ücretsiz indirerek Android'deki en iyi basket bol oyununu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

NBA LIVE Mobile Basketball ekran görüntüleri NBA LIVE Mobile Basketball ekran görüntüleri NBA LIVE Mobile Basketball ekran görüntüleri NBA LIVE Mobile Basketball ekran görüntüleri NBA LIVE Mobile Basketball ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

NBA LIVE Mobile Basketball APK son sürüm güncellemesinde yeni basketbol sezonu başlatılmış.

Artıları

Basit kontroller,

Lisanslı gerçek oyuncular,

Tüm NBA ligi takımları var,

Son derece başarılı grafik ve seslendirmeler.

Eksileri

Reklam gösterimi biraz fazla.

Yorumlar

NBA LIVE Mobile Basketball için toplam 24 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce NBA LIVE Mobile Basketball v5.0.10 için
AZӘRBAYCANDAN SALAMLAR
Ziyaretçi2 yıl önce NBA LIVE Mobile Basketball v4.2.10 için
Qesey
Ziyaretçi4 yıl önce NBA Live Mobile v3.1.02 için
Salam★
Ziyaretçi6 yıl önce NBA Live Mobile v1.0.8 için
Alttakine basılı tutup yukarıdaki yerine sürükleyen
Ziyaretçi6 yıl önce NBA Live Mobile v1.0.8 için
Kardeşim onu alttakine basılı tutup yukarıya yerine koyuyorsun