EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 ikon

EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 APK

v1.11.04

EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 Açıklama

EA SPORTS™ UFC® Mobile 2, Android telefonlarda oynanabilen en iyi dövüş oyunlarından birisi olan başarılı bir yapım.


UFC bildiğiniz gibi dövüş sporundaki önemli ve eğlenceli bir organizasyon. EA SPORTS UFC Mobile 2 ise bu dövüş sporunu Android telefonlarınızda oynamanızı sağlayan bir oyun. 70'ten fazla UFC dövüşçüsünün yer aldığı oyunda kendi dövüşçü karakterinizi seçecek ve gerçek zamanlı olarak ringe çıkacaksınız. Dövüşler temel olarak gerçek zamanlı oynanıyor, ancak isterseniz internet olmadan da oynamanız mümkün. Bizim önerimiz, dövüş tekniklerini öğrenene kadar internetsiz olarak oynamanız. Doğrudan gerçek zamanlı oynadığınızda rakibiniz güçlü biri çıkarsa pataklanmaktan kurtulamıyorsunuz.


EA SPORTS UFC Mobile 2'nin kurgusu sadece dövüşler üzerine. Her dövüşçünün kendine özel yeteneği bulunuyor. Rakiplerinizi dövdüğünüzde üst klasmanlara doğru yükseliyor ve yetenek puanlarınızı arttırıyorsunuz. HD kalite grafikleri, sezgisel kontrolleri ve akıcı oyun kurgusu ile severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. UFC organizasyonunu seviyorsanız UFC Mobile 2 APK dosyasını şimdi indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 ekran görüntüleri EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 ekran görüntüleri EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 ekran görüntüleri EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 ekran görüntüleri EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.11.04

GeliştiriciElectronic Arts

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.12.2022 - 12:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme183

Dosya boyutu 91.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11232

GÜVENLİKİndireceğiniz EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ea.gp.easportsufc2

APK imzası: 12f198c1384505b5b266012e3df0dcc225e9cb43

EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm EA SPORTS™ UFC® Mobile 2 versiyonları:
  • 1. EA SPORTS UFC®

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder