PSG Soccer Freestyle ikon

PSG Soccer Freestyle APK

v1.0.0.0

PSG Soccer Freestyle Açıklama

PSG Soccer Freestyle APK, serbest futbol stilinde geliştirilmiş eğlenceli bir Android futbol oyunu.


Serbest stil bildiğiniz gibi akrobasi hareketleri üzerine kurulu. PSG Soccer Freestyle oyununda da Fransa'nın en büyük futbol takımlarından birisi olan Paris Saint-Germain'in (PSG) futbolcularıyla birlikte akrobasi futbolu oynuyorsunuz. Neymar, Mbappe ve Di María gibi takımın tüm yıldız futbolcuları oyunda yer alıyor. Zaten resmi olarak geliştirildiği için takım olarak hiçbir eksiği yok.


PSG Soccer Freestyle oyununun yapısı dediğimiz gibi akrobatik futbol hareketleri üzerine kurulu. Serbest stilde yapacağınız futbol hareketleri ile yüksek puan toplayacak, futbolcuların eksiklerini kazandığınız ödül puanları ile tamamlayacaksınız. İlk seviyelerde oyunu öğrenmek için tek başınıza oynuyorsunuz. Yüksek seviyelerde ise dünya çapındaki oyuncularla challenge'lere katılıyor ve rakibinizden yüksek puan almak için futbol yeteneklerinizi sergiliyorsunuz.


Android futbol oyunları arasında kendine has yapısı ile öne çıkan oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. PSG'nin resmi oyunu olduğu için futbol takımı gerçekçi modelleme ile karşımızda. PSG Soccer Freestyle APK dosyasını hemen indirin ve serbest stilde futbol yeteneklerinizi göstermeye başlayın. İyi eğlenceler.

PSG Soccer Freestyle ekran görüntüleri PSG Soccer Freestyle ekran görüntüleri PSG Soccer Freestyle ekran görüntüleri PSG Soccer Freestyle ekran görüntüleri PSG Soccer Freestyle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.0.0

GeliştiriciFGL Indie Showcase

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi11.08.2020 - 09:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme35

Dosya boyutu 130 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10537

GÜVENLİKİndireceğiniz PSG Soccer Freestyle APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hermitcrabstudio.freetoplay.psgfootballfreestyle

APK imzası: 80ccb8203ee9a049c0538a3714632d899913e3ee

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder