PSG Soccer Freestyle ikon

PSG Soccer Freestyle APK

v1.0.0.0

PSG Soccer Freestyle APK, serbest futbol stilinde geliştirilmiş eğlenceli bir Android futbol oyunu.


Serbest stil bildiğiniz gibi akrobasi hareketleri üzerine kurulu. PSG Soccer Freestyle oyununda da Fransa'nın en büyük futbol takımlarından birisi olan Paris Saint-Germain'in (PSG) futbolcularıyla birlikte akrobasi futbolu oynuyorsunuz. Neymar, Mbappe ve Di María gibi takımın tüm yıldız futbolcuları oyunda yer alıyor. Zaten resmi olarak geliştirildiği için takım olarak hiçbir eksiği yok.


PSG Soccer Freestyle oyununun yapısı dediğimiz gibi akrobatik futbol hareketleri üzerine kurulu. Serbest stilde yapacağınız futbol hareketleri ile yüksek puan toplayacak, futbolcuların eksiklerini kazandığınız ödül puanları ile tamamlayacaksınız. İlk seviyelerde oyunu öğrenmek için tek başınıza oynuyorsunuz. Yüksek seviyelerde ise dünya çapındaki oyuncularla challenge'lere katılıyor ve rakibinizden yüksek puan almak için futbol yeteneklerinizi sergiliyorsunuz.


Android futbol oyunları arasında kendine has yapısı ile öne çıkan oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. PSG'nin resmi oyunu olduğu için futbol takımı gerçekçi modelleme ile karşımızda. PSG Soccer Freestyle APK dosyasını hemen indirin ve serbest stilde futbol yeteneklerinizi göstermeye başlayın. İyi eğlenceler.

PSG Soccer Freestyle ekran görüntüleri PSG Soccer Freestyle ekran görüntüleri PSG Soccer Freestyle ekran görüntüleri PSG Soccer Freestyle ekran görüntüleri PSG Soccer Freestyle ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder