Ultimate Tennis ikon

Ultimate Tennis APK

v2.37.3594

Ultimate Tennis oyunu, grafik ve ses kalitesi açısından son derece başarılı bir tenis oyunu olarak karşımıza çıkıyor. 

 

Oyun henüz başlamadan önce kendi takımınızı kurmak için karakter belirleyecek ve bir öğrenme maçına çıkacaksınız. Bu maç ile oyunun nasıl oynandığını öğrendikten sonra, World Tour (Dünya Turu), Arena ve League (Lig) den oluşan müsabaka gruplarından birisini seçerek maçlara çıkmaya hazır olacaksınız. 

 

Ultimate Tennis APK oyununda sporcularınıza ait karakterleri geliştirmek için araçlar da mevcut. İlk açılışta tek el modu ile başlayan oyunu, ayarlar kısmından çift el konumunu da açarak oynayabilirsiniz. 

 

Siz de sitemiz üzerinden Ultimate Tennis oyununu indirerek, son derece heyecanlı olan tenis maçlarına çıkabilirsiniz. İyi oyunlar. 

Ultimate Tennis nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ultimate Tennis APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Ultimate Tennis ekran görüntüleri Ultimate Tennis ekran görüntüleri Ultimate Tennis ekran görüntüleri Ultimate Tennis ekran görüntüleri Ultimate Tennis ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder