Holy Shoot - Soccer Battle ikon

Holy Shoot - Soccer Battle

v4.17

8 bit grafiklerle geliştirilen Holy Shoot - Soccer Battle, gerek kontrolleri gerekse oynanışıyla farklı bir futbol deneyimi sunuyor.

 

Holy Shoot, bildiğimiz futbol oyunlarından farklı olarak belli bir şut ve pas algoritmasına sahip değil. Bu yönüyle oldukça eğlenceli olan futbol oyunu, karakterlerin topu sadece ileri-geri ve yukarı komutlarıyla yönlendirmesine izin veriyor. Bunun dışında yapabileceğiniz tek kontrol ise futbolcunuzla rakibinizin üzerine düşerek onu etkisiz hale getirmek. Oyundaki maçlarda teke tek ve ikiye iki oyuncularla sahaya çıkıyorsunuz. Çevrimiçi veya sanal zekaya karşı oynayabileceğiniz Challenge modunda yenilene kadar peş peşe maç yapabiliyorsunuz. Buna ek olarak arkadaşlarıyla oynamak isteyen kullanıcılar da unutulmamış. Kablosuz bağlantılar sayesinde arkadaşlarınızla birebir maç yapabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

 

Holy Shoot - Soccer Battle oyununda şu an için futbol ligi modu bulunmuyor, ancak geliştirici tarafından yapılan duyuruya göre geliştirme aşamasında. Kullanılabilir olduğunda buradan indirmeye sunmuş olacağız.

Holy Shoot - Soccer Battle ekran görüntüleri Holy Shoot - Soccer Battle ekran görüntüleri Holy Shoot - Soccer Battle ekran görüntüleri Holy Shoot - Soccer Battle ekran görüntüleri Holy Shoot - Soccer Battle ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata iyileştirmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.17

GeliştiriciWindforce Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi29.05.2017 - 12:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme311

Dosya boyutu 29.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7626

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder