Holy Shoot Soccer Battle ikon

Holy Shoot Soccer Battle APK

v4.32

Holy Shoot Soccer Battle Açıklama

8 bit grafiklerle geliştirilen Holy Shoot Soccer Battle, gerek kontrolleri gerekse oynanışıyla farklı bir futbol deneyimi sunuyor.


Holy Shoot, bildiğimiz futbol oyunlarından farklı olarak belli bir şut ve pas algoritmasına sahip değil. Bu yönüyle oldukça eğlenceli olan futbol oyunu, karakterlerin topu sadece ileri-geri ve yukarı komutlarıyla yönlendirmesine izin veriyor. Bunun dışında yapabileceğiniz tek kontrol ise futbolcunuzla rakibinizin üzerine düşerek onu etkisiz hale getirmek. Oyundaki maçlarda teke tek ve ikiye iki oyuncularla sahaya çıkıyorsunuz. Çevrimiçi veya sanal zekaya karşı oynayabileceğiniz Challenge modunda yenilene kadar peş peşe maç yapabiliyorsunuz. Buna ek olarak arkadaşlarıyla oynamak isteyen kullanıcılar da unutulmamış. Kablosuz bağlantılar sayesinde arkadaşlarınızla birebir maç yapabilir ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.


Holy Shoot Soccer Battle oyununda şu an için futbol ligi modu bulunmuyor, ancak geliştirici tarafından yapılan duyuruya göre geliştirme aşamasında. Kullanılabilir olduğunda buradan indirmeye sunmuş olacağız.

Son güncellemede neler var?

Hata iyileştirmeleri.

Holy Shoot Soccer Battle ekran görüntüleri Holy Shoot Soccer Battle ekran görüntüleri Holy Shoot Soccer Battle ekran görüntüleri Holy Shoot Soccer Battle ekran görüntüleri Holy Shoot Soccer Battle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.32

GeliştiriciWindforce Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi29.05.2017 - 12:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme378

Dosya boyutu 60.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7626

GÜVENLİKİndireceğiniz Holy Shoot Soccer Battle APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.windforce.soccerbattle

APK imzası: da7822cf754d8d674eaa3a6ea8d986e65ae97492

Holy Shoot Soccer Battle eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Holy Shoot Soccer Battle versiyonları:
  • 1. Holy Shoot - Soccer Battle v4.17

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder