Football Strike - Multiplayer Soccer ikon

Football Strike - Multiplayer Soccer

v1.14.0

Çok oyunculu frikik atışları yapacağınız Football Strike ile dünya çapında maçlara çıkın ve adınızı duyurun.

 

Football Strike - Multiplayer Soccer diğer futbol oyunlarından farklı bir yapıya sahip. Oyunda bildiğimiz maç sistemi yok, bunun yerine sahanın çeşitli yerlerinden frikik atışları yapılıyor ve frikikleri gole çevirerek maçı kazanmaya çalışıyorsunuz. Maç sırasında hem kaleci hem de frikik atışını yapan futbolcu tamamen sizin kontrolünde. Bu yüzden oldukça dikkatli oynamanız gerekiyor. İnternet üzerinden binlerce gerçek oyuncunun katıldığı Football Strike'daki rakipleriniz tamamen gerçek oyunculardan oluşuyor. Bir maç yapmak istediğinizde seviyenize uygun biriyle eşleşiyor ve frikik maçına başlıyorsunuz.

 

Football Strike'da öne çıkan iki oyun modu var: Kariyer modu ve Atış yarışı modu. Kariyer modu, takımınızla birlikte gerçek oyunculara karşı mücadele ettiğiniz oyun modu oluyor. Yapacağınız eşleşmelere göre dünyanın çeşitli yerlerindeki stadyumlarda maç kazanmaya çalışıyor ve aynı zamanda kariyerinizi ilerletiyorsunuz. Atış yarışı modu ise daha çok kendinizi geliştirmeniz için oynayabileceğiniz bir oyun modu. Bu bölümde zamana karşı frikik atışları ve kalecilik yaparak yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz. Oyundaki her maç sonrasında başarınıza göre para puan elde ediyorsunuz. Bu para puanlarla hem kaleci hem de frikik yetenekleriniz için özel geliştirme kilitlerini açma şansınız var.

 

Oyunda top kontrolü oldukça kolay. Tek parmağınızı hızlıca kaydırarak topa vurma ve kaleci atlatma işlemini yapabiliyorsunuz. Gerçekçi fizik yapısı ve başarılı oyun motoru sayesinde tüm hamleleriniz hassas bir şekilde algılanıyor, bu sayede hamle kaybınız olmuyor. Miniclip ekibinin geliştirdiği oyun oldukça kaliteli bir deneyim sunuyor, frikik futbol oyunlarını seviyorsanız Football Strike mutlaka denemeniz gereken bir oyun. İyi oyunlar.

Football Strike - Multiplayer Soccer ekran görüntüleri Football Strike - Multiplayer Soccer ekran görüntüleri Football Strike - Multiplayer Soccer ekran görüntüleri Football Strike - Multiplayer Soccer ekran görüntüleri Football Strike - Multiplayer Soccer ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun ödülleri güncellenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14.0

GeliştiriciMiniclip.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi02.12.2017 - 13:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1643

Dosya boyutu 41.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7990

Güvenlik seçicileri
Football Strike - Multiplayer Soccer eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Football Strike - Multiplayer Soccer versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Football Strike - Multiplayer Soccer v1.10.0 için
Nice