Football Strike - Multiplayer Soccer ikon

Football Strike - Multiplayer Soccer APK

v1.19.0

Çok oyunculu frikik atışları yapacağınız Football Strike ile dünya çapında maçlara çıkın ve adınızı duyurun.


Football Strike - Multiplayer Soccer diğer futbol oyunlarından farklı bir yapıya sahip. Oyunda bildiğimiz maç sistemi yok, bunun yerine sahanın çeşitli yerlerinden frikik atışları yapılıyor ve frikikleri gole çevirerek maçı kazanmaya çalışıyorsunuz. Maç sırasında hem kaleci hem de frikik atışını yapan futbolcu tamamen sizin kontrolünde. Bu yüzden oldukça dikkatli oynamanız gerekiyor. İnternet üzerinden binlerce gerçek oyuncunun katıldığı Football Strike'daki rakipleriniz tamamen gerçek oyunculardan oluşuyor. Bir maç yapmak istediğinizde seviyenize uygun biriyle eşleşiyor ve frikik maçına başlıyorsunuz.


Football Strike'da öne çıkan iki oyun modu var: Kariyer modu ve Atış yarışı modu. Kariyer modu, takımınızla birlikte gerçek oyunculara karşı mücadele ettiğiniz oyun modu oluyor. Yapacağınız eşleşmelere göre dünyanın çeşitli yerlerindeki stadyumlarda maç kazanmaya çalışıyor ve aynı zamanda kariyerinizi ilerletiyorsunuz. Atış yarışı modu ise daha çok kendinizi geliştirmeniz için oynayabileceğiniz bir oyun modu. Bu bölümde zamana karşı frikik atışları ve kalecilik yaparak yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz. Oyundaki her maç sonrasında başarınıza göre para puan elde ediyorsunuz. Bu para puanlarla hem kaleci hem de frikik yetenekleriniz için özel geliştirme kilitlerini açma şansınız var.


Oyunda top kontrolü oldukça kolay. Tek parmağınızı hızlıca kaydırarak topa vurma ve kaleci atlatma işlemini yapabiliyorsunuz. Gerçekçi fizik yapısı ve başarılı oyun motoru sayesinde tüm hamleleriniz hassas bir şekilde algılanıyor, bu sayede hamle kaybınız olmuyor. Miniclip ekibinin geliştirdiği oyun oldukça kaliteli bir deneyim sunuyor, frikik futbol oyunlarını seviyorsanız Football Strike mutlaka denemeniz gereken bir oyun. İyi oyunlar.

Football Strike - Multiplayer Soccer ekran görüntüleri Football Strike - Multiplayer Soccer ekran görüntüleri Football Strike - Multiplayer Soccer ekran görüntüleri Football Strike - Multiplayer Soccer ekran görüntüleri Football Strike - Multiplayer Soccer ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bu versiyon ile birlikte bazı hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Football Strike - Multiplayer Soccer için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Football Strike - Multiplayer Soccer v1.10.0 için
Nice