Head Soccer LaLiga 2019 ikon

Head Soccer LaLiga 2019 APK

v5.2.1

Head Soccer LaLiga 2019 oyunuyla İspanya takımlarının kafa topu maçlarına katılın.


İspanya Futbol Ligi'nin resmi oyunu olan Head Soccer LaLiga bildiğimiz kafa topu tarzına sahip. Barcelona, Real Madrid ve Atletiko dahil tüm İspanyol futbol takımları oyunda yer alıyor. Bunlardan birisini seçerek oynamaya başlıyor ve tabii ki şampiyonluk için mücadele ediyorsunuz. 


Head Soccer LaLiga 2019 kafa topu tarzı oyunlar bildiğiniz gibi sıradışı futbol yetenekleri ile dikkat çekiyor. Oyundaki her takımın farklı yetenekleri var ve bu yetenekleri kullanarak rakibinize karşı üstün gelmeniz gerek. Sadece bu kadar değil, takımınızı ve futbolcularınızı da geliştirerek gücünüzü iyice arttırmanız mümkün.


Güncel sezon verileri ile geliştirilen Head Soccer LaLiga 2019'da yeni transfer bu versiyonda yer almış. Kafa topu oyunlarını seviyorsanız Head Soccer LaLiga 2019'u da keyifle oynayacaksınız demektir. Head Soccer LaLiga 2019 APK dosyasını ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Head Soccer LaLiga 2019 ekran görüntüleri Head Soccer LaLiga 2019 ekran görüntüleri Head Soccer LaLiga 2019 ekran görüntüleri Head Soccer LaLiga 2019 ekran görüntüleri Head Soccer LaLiga 2019 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder