Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » Offroad Legends 2 - Hill Climb

Offroad Legends 2 - Hill Climb

v1.2.8
reklamlar
Offroad Legends 2 - Hill Climb
Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Offroad Legends 2 - Hill Climb Açıklama

Offroad yarışı oyunu Offroad Legends 2'de zorlu arazilerde 4 çeker arabalarınızla yarışın keyfini çıkartın.

 

Kamyondan otobüse, SUV'dan klasik pikaplara kadar geniş araba koleksiyonu bulunan oyunda, her arabanın kendine özel offroad yeteneği bulunuyor. Çöl, dağlık arazi ve kanyon gibi Farklı arazi ve doğa koşullarına göre tasarlanan yarış bölümlerine uygun arabanızı seçerek en çılgın sürüşü gerçekleştirmeniz ve yarışı birinci bitirmeniz gerekiyor. Google Play üzerinden bağlanan diğer oyunculara karşı göstereceğiniz başarılar, oyundaki kilitli araba ve bölümlerin kilidini açıyor. Bu nedenle her yarışa mutlak zafer için çıkmalısınız.

 

Çarpıcı grafik animasyonlarıyla desteklenen yarış sahneleri Offroad Legends 2 - Hill Climb'i oynarken sizi adeta sürüklüyor. Üstelik yüksek ve ağır bir grafik yapısı olmasına başarılı performans optimizasyonu sayesinde oyunu oynarken herhangi bir takılma yaşanmıyor. Offroad adrenalini yaşamak için Offroad Legends 2 APK dosyasını hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Offroad Legends 2 - Hill Climb Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: