Offroad Legends 2 - Hill Climb

Offroad Legends 2 - Hill Climb

v1.2.8

Offroad yarışı oyunu Offroad Legends 2'de zorlu arazilerde 4 çeker arabalarınızla yarışın keyfini çıkartın.

 

Kamyondan otobüse, SUV'dan klasik pikaplara kadar geniş araba koleksiyonu bulunan oyunda, her arabanın kendine özel offroad yeteneği bulunuyor. Çöl, dağlık arazi ve kanyon gibi Farklı arazi ve doğa koşullarına göre tasarlanan yarış bölümlerine uygun arabanızı seçerek en çılgın sürüşü gerçekleştirmeniz ve yarışı birinci bitirmeniz gerekiyor. Google Play üzerinden bağlanan diğer oyunculara karşı göstereceğiniz başarılar, oyundaki kilitli araba ve bölümlerin kilidini açıyor. Bu nedenle her yarışa mutlak zafer için çıkmalısınız.

 

Çarpıcı grafik animasyonlarıyla desteklenen yarış sahneleri Offroad Legends 2 - Hill Climb'i oynarken sizi adeta sürüklüyor. Üstelik yüksek ve ağır bir grafik yapısı olmasına başarılı performans optimizasyonu sayesinde oyunu oynarken herhangi bir takılma yaşanmıyor. Offroad adrenalini yaşamak için Offroad Legends 2 APK dosyasını hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.8

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3 ve üzeri

GeliştiriciDogByte Games

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme396

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu 71.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7892

Offroad Legends 2 - Hill Climb Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder