Offroad Legends 2 - Hill Climb ikon

Offroad Legends 2 - Hill Climb APK

v1.2.8

Offroad yarışı oyunu Offroad Legends 2'de zorlu arazilerde 4 çeker arabalarınızla yarışın keyfini çıkartın.

 

Kamyondan otobüse, SUV'dan klasik pikaplara kadar geniş araba koleksiyonu bulunan oyunda, her arabanın kendine özel offroad yeteneği bulunuyor. Çöl, dağlık arazi ve kanyon gibi Farklı arazi ve doğa koşullarına göre tasarlanan yarış bölümlerine uygun arabanızı seçerek en çılgın sürüşü gerçekleştirmeniz ve yarışı birinci bitirmeniz gerekiyor. Google Play üzerinden bağlanan diğer oyunculara karşı göstereceğiniz başarılar, oyundaki kilitli araba ve bölümlerin kilidini açıyor. Bu nedenle her yarışa mutlak zafer için çıkmalısınız.

 

Çarpıcı grafik animasyonlarıyla desteklenen yarış sahneleri Offroad Legends 2 - Hill Climb'i oynarken sizi adeta sürüklüyor. Üstelik yüksek ve ağır bir grafik yapısı olmasına başarılı performans optimizasyonu sayesinde oyunu oynarken herhangi bir takılma yaşanmıyor. Offroad adrenalini yaşamak için Offroad Legends 2 APK dosyasını hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz.

Offroad Legends 2 - Hill Climb nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Offroad Legends 2 - Hill Climb APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri Offroad Legends 2 - Hill Climb ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder