Bowling Crew — 3D bowling game ikon

Bowling Crew — 3D bowling game APK

v1.41

Bowling Crew — 3D bowling game Açıklama

Bowling Crew oyunuyla gerçek zamanlı bowling oynamanın keyfini çıkarın.


PvP tabanlı geliştirilen oyunda sizin gibi gerçek oyunculardan oluşan rakiplerinize karşı bowling maçlarına katılacaksınız. Bowling bildiğiniz gibi oynaması gayet keyifli bir spor. Amacınız, elinizdeki özel topu yuvarlayarak parkur sonundaki dubaların hepsini devirmek. İsabetli atış yapmanız vuracağınız duba sayısını arttıracaktır. Bu nedenle topu yuvarlarken dubaları hedeflemeye dikkat etmelisiniz.


Bowling Crew — 3D bowling game oyununda her müsabaka size puan kazandırıyor. Oyun gerçek zamanlı olduğu için kazanacağınız puanlar dünya sıralamasındaki yerinizi belirliyor. Özellikle isabet oranı yüksek atışlar yaptığınızda daha fazla puan kazandığınızı bir ipucu olarak verelim.


Wargaming oyun stüdyosunun geliştirdiği Bowling Crew üç boyutlu grafikleri, gerçek zamanlı oyun yapısı ve harika sezgisel kontrolleri ile oynaması gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Bowling Crew APK dosyasını şimdi indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Bowling Crew APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni bölümler eklenmiş.

Bowling Crew — 3D bowling game ekran görüntüleri Bowling Crew — 3D bowling game ekran görüntüleri Bowling Crew — 3D bowling game ekran görüntüleri Bowling Crew — 3D bowling game ekran görüntüleri Bowling Crew — 3D bowling game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.41

GeliştiriciWargaming World

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi13.03.2020 - 12:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme205

Dosya boyutu 218 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10255

GÜVENLİKİndireceğiniz Bowling Crew — 3D bowling game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tetrox.bowl

APK imzası: 8940698f7225ef9213149198fd31cfb29c671b8c

Bowling Crew — 3D bowling game eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bowling Crew — 3D bowling game versiyonları:
  • 1. Bowling Crew — 3D bowling game v1.05
  • 2. Bowling Crew — 3D bowling game v1.0

Bowling Crew — 3D bowling game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bowling Crew — 3D bowling game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder