Bowling Crew — 3D bowling game ikon

Bowling Crew — 3D bowling game APK

v1.05

Bowling Crew oyunuyla gerçek zamanlı bowling oynamanın keyfini çıkarın.


PvP tabanlı geliştirilen oyunda sizin gibi gerçek oyunculardan oluşan rakiplerinize karşı bowling maçlarına katılacaksınız. Bowling bildiğiniz gibi oynaması gayet keyifli bir spor. Amacınız, elinizdeki özel topu yuvarlayarak parkur sonundaki dubaların hepsini devirmek. İsabetli atış yapmanız vuracağınız duba sayısını arttıracaktır. Bu nedenle topu yuvarlarken dubaları hedeflemeye dikkat etmelisiniz.


Bowling Crew — 3D bowling game oyununda her müsabaka size puan kazandırıyor. Oyun gerçek zamanlı olduğu için kazanacağınız puanlar dünya sıralamasındaki yerinizi belirliyor. Özellikle isabet oranı yüksek atışlar yaptığınızda daha fazla puan kazandığınızı bir ipucu olarak verelim.


Wargaming oyun stüdyosunun geliştirdiği Bowling Crew üç boyutlu grafikleri, gerçek zamanlı oyun yapısı ve harika sezgisel kontrolleri ile oynaması gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Bowling Crew APK dosyasını şimdi indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Bowling Crew — 3D bowling game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Bowling Crew — 3D bowling game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Bowling Crew — 3D bowling game ekran görüntüleri Bowling Crew — 3D bowling game ekran görüntüleri Bowling Crew — 3D bowling game ekran görüntüleri Bowling Crew — 3D bowling game ekran görüntüleri Bowling Crew — 3D bowling game ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bowling Crew APK son sürüm ile;

14 günlük yeni sezonlar eklenmiş,

Özel avantaj ve ödüller eklenmiş,

Yeni fırsatlar eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder