Touchgrind BMX 2 ikon

Touchgrind BMX 2 APK

v1.2.5

Touchgrind BMX 2 APK, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir bisiklet akrobasi oyunu.


Göz alıcı parkurlara sahip olan Touchgrind BMX 2'de akrobasi bisikletinize atlıyor ve birbirinden fantastik hareketler yaparak en yüksek puanı toplamaya çalışıyorsunuz. Dinamik, çekici ve heyecan dolu parkurlar bisiklet sürmenin keyfini katlıyor. Size düşen görev, bisikletinizle en yüksek puanı toplamak. Oyun içerisinde birçok marka ve modelde bisiklet mevcut, ama ben bir profesyonelim diyorsanız kendi bisikletinizi bile geliştirebilirsiniz.


Touchgrind BMX 2 oyunu genel olarak dediğimiz gibi akrobasi üzerine. Bunun yanında oyunun günlük görev sistemi de var. Her gün oyuna giriş yaptığınızda tamamlamanız gereken farklı farklı görevler sizi karşılıyor. Bu görevleri tamamlamak bisiklet koleksiyonunuza yenisini ekleyebilmeniz için önemli. En yeni bisikletler sizde olursa, parkurlarda öne çıkma şansınız artıyor.


Tamamen ücretsiz olan Touchgrind BMX 2, başarılı kontrolleri ve üç boyutlu parkurları ile boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz keyifli bir deneyim sunuyor. Oynamak için Touchgrind BMX 2 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Touchgrind BMX 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Touchgrind BMX 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Touchgrind BMX 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Touchgrind BMX 2 ekran görüntüleri Touchgrind BMX 2 ekran görüntüleri Touchgrind BMX 2 ekran görüntüleri Touchgrind BMX 2 ekran görüntüleri Touchgrind BMX 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder