Toon Kupası 2021 ikon

Toon Kupası 2021 APK

v4.5.18

Popüler çizgi film karakterleri Toon Kupası oyunuyla sahaya çıkıyor.


Toon Kupası belki de şu ana kadar gördüğümüz en fantastik futbol oyunlarından biri. Oyunu farklı yapan temel özelliği futbolcular yerine Cartoon Network çizgi filmlerinde karşılaştığımız karakterler var. Bunların arasında Adventure Time, Ben 10, Gumball, Powerpuff Girls, Sürekli Dizi, Teen Titans Go ve Kafadar Ayılar çizgi filmleri öne çıkanlar arasında. Oyunu farklı yapan bir diğer özelliği ise takımların 3 futbolcudan oluşması.


Oyunun başında kendi takımınızı kurup futbolcularınızı seçtikten sonra gerçek oyunculara karşı maçlara çıkarak yüksek puan toplamaya çalışıyorsunuz. Kazandığınız puanlar yeni çizgi film karakterlerini takımınıza katmanızı sağlıyor; transfer sırasında dikkat etmeniz gereken en önemli nokta futbolcuların yetenek kademeleri. Pas, orta, şut ve fizik gücü gibi kademeler her futbolcuda farklı olduğu için, alacağınız futbolcuyu iyice incelemeniz gerekiyor.


Toon Kupası - Futbol Oyunu'nda kullanılan grafik kalitesi oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Oyunun kontrolleri de gayet akıcı ve başarılı çalışıyor. Toon Kupası APK dosyasını hemen indirerek Cartoon Network'ün futbol oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Toon Kupası 2021 ekran görüntüleri Toon Kupası 2021 ekran görüntüleri Toon Kupası 2021 ekran görüntüleri Toon Kupası 2021 ekran görüntüleri Toon Kupası 2021 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Toon Kupası 2021 APK son sürüm güncellemesinde yeni futbolcu karakterleri eklenmiş, futbol takımlarına özel alt yapı geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Toon Kupası 2021 için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Toon Kupası 2020 - Futbol Oyunu v3.12.0 için
Entersan
Ziyaretçi3 yıl önce Toon Kupası 2018 için
iyi
Ziyaretçi3 yıl önce Toon Kupası 2018 için
Subject