Bob The Robber 3 ikon

Bob The Robber 3

v1.1.0

Aksiyon tarzına sahip Bob The Robber 3'te dünyayı kurtarmak için soyguna çıkan bir ajana yardım ediyorsunuz.

 

Oyun hikayesi ajan Bob'un uluslararası bir komployu ortaya çıkarmak ve dünyayı kurtarmak için yerine getireceği özel bir görev üzerine kurulu. Bob'un gerçekleştirdiği görev ise önemli bilgi ve belgeleri soygun yöntemiyle ele geçirmek, ancak bunun için sizin yönlendirmenize ihtiyacı var. Soygun boyunca Bob'u güvenlikçilerden korumak ve belgelere hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamanız gerekiyor. Ele geçireceğiniz bu bilgiler kötü adamların ne yapmaya çalıştığı üzerine, bu yüzden dünyayı kurtarmak ve Bob'un ajan görevine devam edebilmesi için oldukça sessiz ve gizlilik içinde görevi tamamlamanız gerekiyor.

 

Bob The Robber 3 akıcı grafiklerle desteklenmiş düz bir oyun platformu üzerinde oynanıyor. Ayrıca önemli sahnelerin müziklerle desteklenmesi de oyundaki heyecanı arttırıyor. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Bob The Robber 3, aksiyon ve bulmaca tarzı oyunları sevenler için çok iyi bir alternatif. APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Bob The Robber 3 ekran görüntüleri Bob The Robber 3 ekran görüntüleri Bob The Robber 3 ekran görüntüleri Bob The Robber 3 ekran görüntüleri Bob The Robber 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.0

GeliştiriciKizi Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi30.11.2017 - 12:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme557

Dosya boyutu 30.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7987

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder