Korku Hastanesi 2 ikon

Korku Hastanesi 2

v3.8

Korku Hastanesi 2 paranormal aktiviteleri bolca hissedeceğiniz bir korku oyunu.

 

Korku ve dehşet unsurlarının bol bol yer aldığı oyunun hikayesi, lanetli bir hastanede tedavi olan bir kız çocuğu üzerinden ilerliyor. Kendisine musallat olan kabuslardan kurtulmaya çalışan kızın, iyileşebilmesi için korkularının üzerine gitmesi gerekiyor. Bunun için de sizin yardımınıza ihtiyacı var. Oyunun bölümlerinde karşınıza gelen karakterlerin şeytan mı melek mi olduğunu fark etmenizi sağlayacak kararları almanız ve ona göre hamleler yapmanız gerekiyor.

 

Oyunda kullanılan grafik yapısı gayet karanlık tasarlandığı için korkuyu çok iyi yansıtıyor. Ayrıca ses efektleri de oyunun heyecanını doğrudan etkiliyor. Ses seviyesi yüksek olduğu için kulaklıkla oynamanızda fayda var. :) Korku Hastanesi 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. Korku oyunlarını seviyorsanız Korku Hastanesi 2 mutlaka koleksiyonunuzda olması gereken bir oyun.

Korku Hastanesi 2 ekran görüntüleri Korku Hastanesi 2 ekran görüntüleri Korku Hastanesi 2 ekran görüntüleri Korku Hastanesi 2 ekran görüntüleri Korku Hastanesi 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.8

GeliştiriciHeisen Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi02.04.2018 - 21:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme609

Dosya boyutu 45.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8568

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder