Korku Hastanesi 2 ikon

Korku Hastanesi 2 APK

v9.0

Korku Hastanesi 2 paranormal aktiviteleri bolca hissedeceğiniz bir korku oyunu.


Korku ve dehşet unsurlarının bol bol yer aldığı oyunun hikayesi, lanetli bir hastanede tedavi olan bir kız çocuğu üzerinden ilerliyor. Kendisine musallat olan kabuslardan kurtulmaya çalışan kızın, iyileşebilmesi için korkularının üzerine gitmesi gerekiyor. Bunun için de sizin yardımınıza ihtiyacı var. Oyunun bölümlerinde karşınıza gelen karakterlerin şeytan mı melek mi olduğunu fark etmenizi sağlayacak kararları almanız ve ona göre hamleler yapmanız gerekiyor.


Oyunda kullanılan grafik yapısı gayet karanlık tasarlandığı için korkuyu çok iyi yansıtıyor. Ayrıca ses efektleri de oyunun heyecanını doğrudan etkiliyor. Ses seviyesi yüksek olduğu için kulaklıkla oynamanızda fayda var. :) Korku Hastanesi 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna başlayabilirsiniz. Korku oyunlarını seviyorsanız Korku Hastanesi 2 mutlaka koleksiyonunuzda olması gereken bir oyun.

Korku Hastanesi 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Korku Hastanesi 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Korku Hastanesi 2 ekran görüntüleri Korku Hastanesi 2 ekran görüntüleri Korku Hastanesi 2 ekran görüntüleri Korku Hastanesi 2 ekran görüntüleri Korku Hastanesi 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Korku Hastanesi 2 APK son sürüm ile birlikte oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Korku Hastanesi 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Korku Hastanesi 2 v3.8 için
Google o