Sniper: Ghost Warrior ikon

Sniper: Ghost Warrior

v1.1.2

Keskin nişancılık oyunu Sniper: Ghost Warrior sürükleyici hikayesiyle oyunculara çok farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Hem oyun kurgusu hem de fizik alt yapısıyla diğer keskin nişancılık oyunlarına göre öne çıkan Sniper oyununda ikiyüzden fazla görev sizleri bekliyor. Bu görevler rehine kurtarma, özel harekata destek sağlama ve müttefik koruma gibi çeşitli konularda ve bu görev çeşitliliği oyunun sürükleyiciliği arttırıyor diyebiliriz. Sürekli aynı şeyleri oynamak yerine birçok bölümde farklı hikaye sunulması oyunu cazip hale getiriyor. Oyundaki görevleri genel olarak keskin nişancı (sniper) olarak yerine getiriyorsunuz ancak bazı görevlerde taramalı tüfek ve diğer ağır silahları kullanmanız gerekiyor. Ayrıca oyundaki tüm silahlar için yükseltme seçenekleri mevcut. Operasyonlardan kazanacağınız para puanlarla bu yükseltmeleri yapabiliyorsunuz.

 

Sniper: Ghost Warrior'da kullanılan grafikler oyunun bilgisayar versiyonuyla aynı keyfi verecek kadar kaliteli. Keskin nişancılık oyunlarını seviyorsanız Sniper Ghost mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Ücretsiz xAPK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Sniper: Ghost Warrior ekran görüntüleri Sniper: Ghost Warrior ekran görüntüleri Sniper: Ghost Warrior ekran görüntüleri Sniper: Ghost Warrior ekran görüntüleri Sniper: Ghost Warrior ekran görüntüleri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Sniper: Ghost Warrior v1.1.2 için
aslan gibi oyun