Sniper: Ghost Warrior ikon

Sniper: Ghost Warrior APK

v1.1.2

Sniper: Ghost Warrior Açıklama

Keskin nişancılık oyunu Sniper: Ghost Warrior sürükleyici hikayesiyle oyunculara çok farklı bir oyun deneyimi sunuyor.


Hem oyun kurgusu hem de fizik alt yapısıyla diğer keskin nişancılık oyunlarına göre öne çıkan Sniper oyununda ikiyüzden fazla görev sizleri bekliyor. Bu görevler rehine kurtarma, özel harekata destek sağlama ve müttefik koruma gibi çeşitli konularda ve bu görev çeşitliliği oyunun sürükleyiciliği arttırıyor diyebiliriz. Sürekli aynı şeyleri oynamak yerine birçok bölümde farklı hikaye sunulması oyunu cazip hale getiriyor. Oyundaki görevleri genel olarak keskin nişancı (sniper) olarak yerine getiriyorsunuz ancak bazı görevlerde taramalı tüfek ve diğer ağır silahları kullanmanız gerekiyor. Ayrıca oyundaki tüm silahlar için yükseltme seçenekleri mevcut. Operasyonlardan kazanacağınız para puanlarla bu yükseltmeleri yapabiliyorsunuz.


Sniper: Ghost Warrior'da kullanılan grafikler oyunun bilgisayar versiyonuyla aynı keyfi verecek kadar kaliteli. Keskin nişancılık oyunlarını seviyorsanız Sniper Ghost mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Ücretsiz xAPK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Sniper: Ghost Warrior ekran görüntüleri Sniper: Ghost Warrior ekran görüntüleri Sniper: Ghost Warrior ekran görüntüleri Sniper: Ghost Warrior ekran görüntüleri Sniper: Ghost Warrior ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.2

GeliştiriciCI GAMES SA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi01.01.2018 - 13:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1008

Dosya boyutu 33.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8072

GÜVENLİKİndireceğiniz Sniper: Ghost Warrior APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cigames.sgwm

APK imzası: ee57c30af6bca5461b8acf40b793e85a2403789a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.2

10 kullanıcı oyuna göre

Sniper: Ghost Warrior için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Sniper: Ghost Warrior v1.1.2 için
aslan gibi oyun