Survival Squad ikon

Survival Squad APK

v1.0.13

Survival Squad Açıklama

PUBG benzeri Survival Squad sizi çatışma dolu hayatta kalma mücadelesine davet ediyor.

 

Oyunun başında diğer hayatta kalma oyunlarında olduğu gibi uçakla ıssız bir adaya atlıyorsunuz. Düştüğünüz konuma göre diğer oyunculara karşı hayatta kalmanızı sağlayacak mühimmatları toplamanız ve kendinizi güvende tutmanız gerekiyor. 100'den fazla savaşçıyla gireceğiniz hayatta kalma mücadelesinde oldukça geniş bir harita bulunuyor. En küçük detayına kadar başarılı bir şekilde detaylandırılmış savaş haritasında terk edilmiş evler, fabrikalar, benzin istasyonları ve hastaneler gibi birçok farklı yapı var. Oyun içerisinde bu yapıların hepsi farklı bir öneme sahip. Örneğin, bazı yapılarda arabalar bazılarında ise farklı ve ağır silahlar bulunuyor.

 

Android'de Rules Of Survival ile başlayan PUBG benzeri hayatta kalma tarzı savaşlar oyuncular tarafından çok tutuldu. Survival Squad da başarılı kurgusu ile meraklıların seveceği bir oyun olmuş. Tamamen ücretsiz olan Survival Squad APK dosyasını indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Survival Squad ekran görüntüleri Survival Squad ekran görüntüleri Survival Squad ekran görüntüleri Survival Squad ekran görüntüleri Survival Squad ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.13

GeliştiriciShenzhen Bingchuan Network Co.,Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi08.02.2018 - 12:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1453

Dosya boyutu 267 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8220

GÜVENLİKİndireceğiniz Survival Squad APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.q1.survival

Survival Squad nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Survival Squad APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.8

6 kullanıcı oyuna göre

Survival Squad için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Survival Squad v1.0.13 için
Cepde editörleri lütfen "Survival Squad"ın yeni sürümünü (1.0.20) ekleyin.