Flippy Knife ikon

Flippy Knife

v1.2.9

Simülatör oyunları arasına yeni katılan Flippy Knife, farklı oyun tarzıyla kısa sürede popüler oldu.

 

Oyun oldukça basit bir oynanışa sahip; tek yapmanız gereken ekrandaki bıçağı çeşitli zeminlerde işaretlenmiş yerlere isabetlice fırlatmak. Bıçağı fırlatmak için tek parmağınızla dokunmanız yeterli oluyor, isabet oranınız ne kadar iyi olursa kazandığınız puan da o kadar yüksek oluyor. Kazanacağınız puanlarla kendinize 30'dan fazla şekilde olan bıçak koleksiyonu yapabilirsiniz. Ayrıca her bıçağın size kazandıracağı puan farklı, zor ve ağır olan bıçaklar puanlarınızı daha çabuk katlamanızı sağlıyor. Bıçak satın alırken aklınızda bulunsun.

 

Basit oynayış olmasına rağmen Flippy Knife'ı oynarken hemen hemen hiç sıkılmıyorsunuz. Orman kulübesi, ağaç tepesi, mutfak tezgahı gibi farklı bölüm temaları ve seviye ilerledikçe karşınıza gelen mini görevler oyunu gayet akıcı kılıyor. Yüksek kalite animasyonlarla görselliğin oldukça iyi düzeyde olduğu bıçak simülatörü oyununu hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.9

GeliştiriciBeresnev Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi11.09.2017 - 12:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme562

Dosya boyutu 34.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7789

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder