Flippy Knife ikon

Flippy Knife APK

v1.9.3.3

Simülatör oyunları arasına yeni katılan Flippy Knife, farklı oyun tarzıyla kısa sürede popüler oldu.


Oyun oldukça basit bir oynanışa sahip; tek yapmanız gereken ekrandaki bıçağı çeşitli zeminlerde işaretlenmiş yerlere isabetlice fırlatmak. Bıçağı fırlatmak için tek parmağınızla dokunmanız yeterli oluyor, isabet oranınız ne kadar iyi olursa kazandığınız puan da o kadar yüksek oluyor. Kazanacağınız puanlarla kendinize 30'dan fazla şekilde olan bıçak koleksiyonu yapabilirsiniz. Ayrıca her bıçağın size kazandıracağı puan farklı, zor ve ağır olan bıçaklar puanlarınızı daha çabuk katlamanızı sağlıyor. Bıçak satın alırken aklınızda bulunsun.


Basit oynayış olmasına rağmen Flippy Knife'ı oynarken hemen hemen hiç sıkılmıyorsunuz. Orman kulübesi, ağaç tepesi, mutfak tezgahı gibi farklı bölüm temaları ve seviye ilerledikçe karşınıza gelen mini görevler oyunu gayet akıcı kılıyor. Yüksek kalite animasyonlarla görselliğin oldukça iyi düzeyde olduğu bıçak simülatörü oyununu hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Flippy Knife nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Flippy Knife APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Flippy Knife APK son sürüm güncellemesiyle oyun dengesi geliştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder