Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Flippy Knife

Flippy Knife

v1.2.9
reklamlar
Flippy Knife
Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife ekran görüntüleri Flippy Knife tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Flippy Knife Açıklama

Simülatör oyunları arasına yeni katılan Flippy Knife, farklı oyun tarzıyla kısa sürede popüler oldu.

 

Oyun oldukça basit bir oynanışa sahip; tek yapmanız gereken ekrandaki bıçağı çeşitli zeminlerde işaretlenmiş yerlere isabetlice fırlatmak. Bıçağı fırlatmak için tek parmağınızla dokunmanız yeterli oluyor, isabet oranınız ne kadar iyi olursa kazandığınız puan da o kadar yüksek oluyor. Kazanacağınız puanlarla kendinize 30'dan fazla şekilde olan bıçak koleksiyonu yapabilirsiniz. Ayrıca her bıçağın size kazandıracağı puan farklı, zor ve ağır olan bıçaklar puanlarınızı daha çabuk katlamanızı sağlıyor. Bıçak satın alırken aklınızda bulunsun.

 

Basit oynayış olmasına rağmen Flippy Knife'ı oynarken hemen hemen hiç sıkılmıyorsunuz. Orman kulübesi, ağaç tepesi, mutfak tezgahı gibi farklı bölüm temaları ve seviye ilerledikçe karşınıza gelen mini görevler oyunu gayet akıcı kılıyor. Yüksek kalite animasyonlarla görselliğin oldukça iyi düzeyde olduğu bıçak simülatörü oyununu hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Flippy Knife Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: