Sonic Forces ikon

Sonic Forces APK

v2.16.3

SEGA'nın süper tilkisi yepyeni koşu oyunu Sonic Forces: Speed Battle'da sizi farklı bir maceraya götürüyor.


Yeni koşu oyunundaki en dikkat çeken özellik, koşuların tek başına değil gerçek oyuncularla çoklu olarak yapılıyor olması. Sonic, Amy, Tails, Knuckles, Shadow, Rouge ve diğer tilki karakterlerinden birisini seçerek katılacağınız koşuda diğer gerçek oyuncuları geçmek ve parkurdaki altınları toplamak için yarışıyorsunuz. Tüm Android koşu oyunlarında olduğu gibi Sonic Forces'da da koşu parkuru üzerinde engeller var; bu engellere takılmadan ilerlemeniz yarışı birinci bitirmenizde çok önemli, eğer takılırsanız yavaşlıyor ve biraz daha geriden yarışa devam ediyorsunuz. Parkur üzerindeki özel hızlandırıcılar ve mıknatıs gibi özel simgeler koşuda size yardımcı oluyor; mümkün olduğunca bu simgeleri toplamaya çalışın.


Sonic Forces: Speed Battle eski koşu oyununa göre grafik konusunda oldukça başarılı görünüyor. Özellikle parkur ve çevre tasarımları oyunun heyecanını arttıracak kadar kaliteli. Sonic veya koşu oyunlarını seviyorsanız Sonic Forces: Speed Battle'ı da mutlaka denemelisiniz. Ücretsiz olarak oynanabilen oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Sonic Forces nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sonic Forces APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Sonic Forces ekran görüntüleri Sonic Forces ekran görüntüleri Sonic Forces ekran görüntüleri Sonic Forces ekran görüntüleri Sonic Forces ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sonic Forces APK son sürüm ile oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder