Sonic Forces: Speed Battle

Sonic Forces: Speed Battle

v1.2.1

SEGA'nın süper tilkisi yepyeni koşu oyunu Sonic Forces: Speed Battle'da sizi farklı bir maceraya götürüyor.

 

Yeni koşu oyunundaki en dikkat çeken özellik, koşuların tek başına değil gerçek oyuncularla çoklu olarak yapılıyor olması. Sonic, Amy, Tails, Knuckles, Shadow, Rouge ve diğer tilki karakterlerinden birisini seçerek katılacağınız koşuda diğer gerçek oyuncuları geçmek ve parkurdaki altınları toplamak için yarışıyorsunuz. Tüm Android koşu oyunlarında olduğu gibi Sonic Forces'da da koşu parkuru üzerinde engeller var; bu engellere takılmadan ilerlemeniz yarışı birinci bitirmenizde çok önemli, eğer takılırsanız yavaşlıyor ve biraz daha geriden yarışa devam ediyorsunuz. Parkur üzerindeki özel hızlandırıcılar ve mıknatıs gibi özel simgeler koşuda size yardımcı oluyor; mümkün olduğunca bu simgeleri toplamaya çalışın.

 

Sonic Forces: Speed Battle eski koşu oyununa göre grafik konusunda oldukça başarılı görünüyor. Özellikle parkur ve çevre tasarımları oyunun heyecanını arttıracak kadar kaliteli. Sonic veya koşu oyunlarını seviyorsanız Sonic Forces: Speed Battle'ı da mutlaka denemelisiniz. Ücretsiz olarak oynanabilen oyuna ait APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Sonic Forces: Speed Battle ekran görüntüleri Sonic Forces: Speed Battle ekran görüntüleri Sonic Forces: Speed Battle ekran görüntüleri Sonic Forces: Speed Battle ekran görüntüleri Sonic Forces: Speed Battle ekran görüntüleri

Sonic Forces: Speed Battle bilgileri

Güncel versiyonv1.2.1

GeliştiriciSEGA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi08.12.2017 - 11:49

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme367

Dosya boyutu 97.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8009

Sonic Forces: Speed Battle Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder