Soul Knight ikon

Soul Knight APK

v2.6.1

Soul Knight, aksiyon dolu zindan savaşlarına çıkacağınız eğlenceli bir oyun.


Savaşçı kahramanı seçerek başladığınız oyunda yer altı zindanlarında ilerliyor ve karşınıza çıkan düşmanları envai çeşit silahlarla yok ediyorsunuz. Bol bol aksiyon içeren oyunda, zindan yolculuğu sırasında bir evcil hayvan ve paralı asker size eşlik ediyor. Düşmanla mücadele ederken sadece kendiniz için değil, yanınızdaki dostlarınız için de savaşmış oluyorsunuz.


Savaş alanında size zarar verecek her unsurdan kaçmanız gerekiyor. Bunların arasında özellikle bomba dolu variller, zehirli ilaçlar ve donduran kimyasallar önde geliyor. Bu malzemelerden birisine yakalandığınız zaman oyunu baştan oynayabilir veya slot makinesinde şansınızı deneyebilirsiniz. Hem slottan hem de savaşlardan kazanacağınız para ödülleriyle yeni bir karakter veya silah takımı satın almanız mümkün.


Soul Knight oyununun internetsiz ve reklamsız olarak oynanabilmesi belki de en büyük artısı. Aksiyon dolu hikayesini yüksek kaliteli grafiklerle süsleyen oyun Android platformunda ücretsiz olarak sunuluyor. Soul Knight APK dosyasını indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Soul Knight ekran görüntüleri Soul Knight ekran görüntüleri Soul Knight ekran görüntüleri Soul Knight ekran görüntüleri Soul Knight ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Soul Knight APK yeni güncellemesiyle;

Oyundaki birçok hata düzeltilmiş,

Savaş alanlarındaki UI sorunları düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder