Pixel Combat: Zombies Strike ikon

Pixel Combat: Zombies Strike APK

v5.0.3

Pixel Combat: Zombies Strike Açıklama

Pixel Combat: Zombies Strike zombilere karşı savaşarak hayatta kalmaya çalışacağınız başarılı bir oyun.


Terkedilmiş ve döküntü bir evin içinde başlayan oyunda karşınıza çıkan tüm zombileri vurmak ve hayatta kalmak. Pixel Combat'ı diğer zombi oyunlarından ayıran özelliği zombilerden temizlediğiniz bölgeleri kullanıma kapatabilmeniz. Örneğin, evin üst katını zombilerden tamamen temizledikten sonra üst kata giden kapı ve pencerelere tahta çakarak kapatabilirsiniz. Böylece bu bölgeye zombilerin girmesi mümkün olmuyor.


8-bit piksel grafiklerle geliştirilen Pixel Combat Zombies'i First-person Shooter, yani birinci oyuncu nişancı olarak oynuyorsunuz. Oyunda çevrimiçi gerçek oyunculardan oluşan bir kurgu olsaydı oyun çok eğlenceli olabilirdi, ancak zombilere karşı tek başınıza savaşıyorsunuz. Son olarak, oyunu tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Pixel Combat: Zombies Strike ekran görüntüleri Pixel Combat: Zombies Strike ekran görüntüleri Pixel Combat: Zombies Strike ekran görüntüleri Pixel Combat: Zombies Strike ekran görüntüleri Pixel Combat: Zombies Strike ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.0.3

GeliştiriciGS Games Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.01.2018 - 12:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme513

Dosya boyutu 455 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8139

GÜVENLİKİndireceğiniz Pixel Combat: Zombies Strike APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gsgames.pixel.combat

APK imzası: ce936596748484229ebe3093cf41062dfa6f3bef

Pixel Combat: Zombies Strike eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Pixel Combat: Zombies Strike versiyonları:
  • 1. Pixel Combat: Zombies Strike v1.2

Pixel Combat: Zombies Strike nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pixel Combat: Zombies Strike APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder