Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Westy West

Westy West

v1.53
reklamlar
Westy West
Westy West ekran görüntüleri Westy West ekran görüntüleri Westy West ekran görüntüleri Westy West ekran görüntüleri Westy West ekran görüntüleri Westy West tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Westy West Açıklama

Vahşi batının kovboyları Westy West oyunuyla aksiyon dolu bir mücadelede buluşuyor.

 

Asil bir kovboy olarak, ister iyi isterseniz de kötü bir karakter olarak katılacağınız oyunda rakip kovboyların gözünü korkutmak ve onları bölgenizden uzaklaştırmak için mücadele ediyorsunuz. Bazen kasaba, bazen de vahşi batının susuz çöllerinde yürüteceğiniz bu mücadelede seçeceğiniz karaktere özgü hikayeler bulunuyor. Eğer kötü karakteri seçerseniz, şerif kovboya yakalanmamak için farklı farklı görevleri tamamlamanız gerekiyor. Eğer iyi bir kovboyu seçerseniz, kasabanızı tehdit eden haydut kovboyları uzaklaştırmak için mücadele ediyorsunuz. Hangi karakteri seçerseniz seçin, bir kovboy olarak şöhret ve para sizi bekliyor.

 

Westy West'te seçebileceğiniz 15 farklı kovboy karakteri bulunuyor. Bölümlerin farklı haritalarda geçmesi ve çevre modellemesinin bit grafiklerle geliştirilmesi oyunu denemek için gayet iyi sebepler. Kovboy oyunlarına meraklıysanız, Westy West sizin için iyi bir alternatif olacaktır. İyi oyunlar.

reklamlar

Westy West Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: