Westy West ikon

Westy West APK

v1.53

Vahşi batının kovboyları Westy West oyunuyla aksiyon dolu bir mücadelede buluşuyor.

 

Asil bir kovboy olarak, ister iyi isterseniz de kötü bir karakter olarak katılacağınız oyunda rakip kovboyların gözünü korkutmak ve onları bölgenizden uzaklaştırmak için mücadele ediyorsunuz. Bazen kasaba, bazen de vahşi batının susuz çöllerinde yürüteceğiniz bu mücadelede seçeceğiniz karaktere özgü hikayeler bulunuyor. Eğer kötü karakteri seçerseniz, şerif kovboya yakalanmamak için farklı farklı görevleri tamamlamanız gerekiyor. Eğer iyi bir kovboyu seçerseniz, kasabanızı tehdit eden haydut kovboyları uzaklaştırmak için mücadele ediyorsunuz. Hangi karakteri seçerseniz seçin, bir kovboy olarak şöhret ve para sizi bekliyor.

 

Westy West'te seçebileceğiniz 15 farklı kovboy karakteri bulunuyor. Bölümlerin farklı haritalarda geçmesi ve çevre modellemesinin bit grafiklerle geliştirilmesi oyunu denemek için gayet iyi sebepler. Kovboy oyunlarına meraklıysanız, Westy West sizin için iyi bir alternatif olacaktır. İyi oyunlar.

Westy West ekran görüntüleri Westy West ekran görüntüleri Westy West ekran görüntüleri Westy West ekran görüntüleri Westy West ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder