Cerrahi Ustası - Surgery Master ikon

Cerrahi Ustası - Surgery Master APK

v1.14

Cerrahi Ustası - Surgery Master, stajyer bir doktor olarak ameliyatlar yapacağınız başarılı bir Android oyunu.


Kariyerinin başlarındaki bir doktoru kontrol edeceğiniz oyunda ameliyatlar yaparak insanların hayatını kurtarma ve kendi gelişimini sağlama gibi görevlerde bulunuyorsunuz. Kırık kemik, iç kanama ve kanser gibi çok farklı hastalık türlerinin olduğu oyunda başarı oranınızı hastalarınızın sağlığı belirliyor. Oyun ilk başlarda biraz zor gelse de size yardımcı olacak bir ipucu kutusu var. Buradaki adımları takip ederek ameliyat sırasında neler yapabileceğinizi öğrenebiliyorsunuz. Tabii işin yükü yine size ait.


Oyun içerisinde 3 boyutlu detaylarla geliştirilmiş 4 farklı ameliyat odası ve 15 farklı hastalık var. Yine ameliyatlarda kullanacağınız 18 çeşit yardımcı araç oyunda bulunuyor. Yardımcı araçlarınızı, daha doğrusu ameliyat takımını oyunun ilerleyen bölümlerinde daha iyi ve yenileriyle değiştirme şansınız var. Ameliyat oyunları içerisinde önemli bir paya sahip olan oyuna ait Cerrahi Ustası - Surgery Master APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Cerrahi Ustası - Surgery Master ekran görüntüleri Cerrahi Ustası - Surgery Master ekran görüntüleri Cerrahi Ustası - Surgery Master ekran görüntüleri Cerrahi Ustası - Surgery Master ekran görüntüleri Cerrahi Ustası - Surgery Master ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Cerrahi Ustası son sürüm APK güncellemesinde hata düzeltmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder