BombSquad ikon

BombSquad APK

v1.4.131

BombSquad Açıklama

 Aksiyon tabanlı BombSquad rakiplerinizi bombaladığınız eğlenceli bir oyun.

 

Eğlenceli oyun tarzıyla milyonlarca kullanıcıya ulaşan BombSquad'da Küçük bir platform üzerinde gerçek oyuncular ve kapmanız gereken bir bayrak bulunuyor. Bu bayrağı yakalayan oyunu kazanmış oluyor, ancak bunu başarmak için önce rakiplerinizi geçmeniz şart. Rakipleri geçmenin tek yolu ise onları bombalamak. Oyun sırasında elinizdeki bombaları rakiplerinize isabet ettirmeye çalışıyorsunuz. Bombaların patlaması için belli bir süre geçmesi oyunun en önemli yanı; zamanlamayı doğru hesaplarsanız rakiplerinizi bombalamak daha kolay oluyor.

 

Eğlenceli ve kaliteli grafik modellemesine sahip olan BombSquad'da üç farklı oyun modu var ama hepsinin kurgusu aynı diyebiliriz. Sadece bir modda gerçek oyunculara karşı oynarken diğerinde aynı Wi-Fi ağına bağlı olan arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz. Her bölümde oynadığınız platform değiştiği için oyun hiç sıkıcı olmuyor. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan BombSquad APK dosyasını indirerek oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

BombSquad ekran görüntüleri BombSquad ekran görüntüleri BombSquad ekran görüntüleri BombSquad ekran görüntüleri BombSquad ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.131

GeliştiriciEric Froemling

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi10.02.2018 - 14:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme382

Dosya boyutu 57.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8224

GÜVENLİKİndireceğiniz BombSquad APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: net.froemling.bombsquad

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder