WWE Tap Mania ikon

WWE Tap Mania APK

v1.0

WWE Tap Mania Açıklama

Efsane güreş oyunu WWE, SEGA tarafından yeni bir formatta düzenlenerek WWE Tap Mania ismiyle yayımlandı.

 

Rock, John Cena, Undertaker, Brock Lesnar, Triple ve Roman Reigns dahil hemen tüm WWE dövüşçüleri oyunda yer alıyor. SEGA'nın RPG (Role Playing Game) türünde yayımladığı formatta güreşçilerinizin tüm gelişmeleri tamamen size bağlanmış. Yalnız, bu sefer karakter gelişimi sadece vücut gelişimi ve teknikle alakalı değil. Güreş sırasında karakterlerinizle birlikte yapacağınız hamleleri karakterleriniz öğrenerek bir sonraki dövüş için o hamleyi benimsemeye ve geliştirmeye başlıyor. Size düşense arka planda oyuncularınız güç ve yetenekleriyle ilgili geliştirmeleri tamamlamaya çalışmak.

 

WWE Tap Mania'da dövüşleri kuracağınız ekipten seçeceğiniz karakterle çıkabiliyorsunuz. Seçeceğiniz karakterin seviyesiyle rakibinizin seviyesinin birbirine yakın olmasına dikkat etmenizde fayda var, aksi halde dövüşten yenik ayrılmanız yüksek olasılık. Oyundaki grafik alt yapısı yeteri denebilecek bir kalitede, oynarken göz yormuyor ve efektleriyle oldukça akıcı bir görüntü sunuyor. Oyunun bir diğer güzel yanıysa ücretsiz olarak oynanabilmesi. Elbette bazı geliştirmeler oyun içi satın alma yöntemiyle alınabiliyor ama başarılı kurgulanan ödül ve seviye sistemi sayesinde satın almaya gerek duymadan bu geliştirmelerin kilidini açabiliyorsunuz.

WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciSEGA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi22.07.2017 - 11:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme439

Dosya boyutu 70.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7686

GÜVENLİKİndireceğiniz WWE Tap Mania APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sega.wwetap

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

WWE Tap Mania için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce WWE Tap Mania v1.0 için
Çok güzel bir oyun elinize sağlık.