Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » WWE Tap Mania

WWE Tap Mania

v1.0
reklamlar
WWE Tap Mania
WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

WWE Tap Mania Açıklama

Efsane güreş oyunu WWE, SEGA tarafından yeni bir formatta düzenlenerek WWE Tap Mania ismiyle yayımlandı.

 

Rock, John Cena, Undertaker, Brock Lesnar, Triple ve Roman Reigns dahil hemen tüm WWE dövüşçüleri oyunda yer alıyor. SEGA'nın RPG (Role Playing Game) türünde yayımladığı formatta güreşçilerinizin tüm gelişmeleri tamamen size bağlanmış. Yalnız, bu sefer karakter gelişimi sadece vücut gelişimi ve teknikle alakalı değil. Güreş sırasında karakterlerinizle birlikte yapacağınız hamleleri karakterleriniz öğrenerek bir sonraki dövüş için o hamleyi benimsemeye ve geliştirmeye başlıyor. Size düşense arka planda oyuncularınız güç ve yetenekleriyle ilgili geliştirmeleri tamamlamaya çalışmak.

 

WWE Tap Mania'da dövüşleri kuracağınız ekipten seçeceğiniz karakterle çıkabiliyorsunuz. Seçeceğiniz karakterin seviyesiyle rakibinizin seviyesinin birbirine yakın olmasına dikkat etmenizde fayda var, aksi halde dövüşten yenik ayrılmanız yüksek olasılık. Oyundaki grafik alt yapısı yeteri denebilecek bir kalitede, oynarken göz yormuyor ve efektleriyle oldukça akıcı bir görüntü sunuyor. Oyunun bir diğer güzel yanıysa ücretsiz olarak oynanabilmesi. Elbette bazı geliştirmeler oyun içi satın alma yöntemiyle alınabiliyor ama başarılı kurgulanan ödül ve seviye sistemi sayesinde satın almaya gerek duymadan bu geliştirmelerin kilidini açabiliyorsunuz.

reklamlar

WWE Tap Mania Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 4 ay önce WWE Tap Mania v1.0 İçin
Çok güzel bir oyun elinize sağlık.