WWE Tap Mania

WWE Tap Mania

v1.0

Efsane güreş oyunu WWE, SEGA tarafından yeni bir formatta düzenlenerek WWE Tap Mania ismiyle yayımlandı.

 

Rock, John Cena, Undertaker, Brock Lesnar, Triple ve Roman Reigns dahil hemen tüm WWE dövüşçüleri oyunda yer alıyor. SEGA'nın RPG (Role Playing Game) türünde yayımladığı formatta güreşçilerinizin tüm gelişmeleri tamamen size bağlanmış. Yalnız, bu sefer karakter gelişimi sadece vücut gelişimi ve teknikle alakalı değil. Güreş sırasında karakterlerinizle birlikte yapacağınız hamleleri karakterleriniz öğrenerek bir sonraki dövüş için o hamleyi benimsemeye ve geliştirmeye başlıyor. Size düşense arka planda oyuncularınız güç ve yetenekleriyle ilgili geliştirmeleri tamamlamaya çalışmak.

 

WWE Tap Mania'da dövüşleri kuracağınız ekipten seçeceğiniz karakterle çıkabiliyorsunuz. Seçeceğiniz karakterin seviyesiyle rakibinizin seviyesinin birbirine yakın olmasına dikkat etmenizde fayda var, aksi halde dövüşten yenik ayrılmanız yüksek olasılık. Oyundaki grafik alt yapısı yeteri denebilecek bir kalitede, oynarken göz yormuyor ve efektleriyle oldukça akıcı bir görüntü sunuyor. Oyunun bir diğer güzel yanıysa ücretsiz olarak oynanabilmesi. Elbette bazı geliştirmeler oyun içi satın alma yöntemiyle alınabiliyor ama başarılı kurgulanan ödül ve seviye sistemi sayesinde satın almaya gerek duymadan bu geliştirmelerin kilidini açabiliyorsunuz.

WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

GeliştiriciSEGA

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme393

Eklenme tarihi6 ay önce

Dosya boyutu 69.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7686

WWE Tap Mania Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce WWE Tap Mania v1.0 için
Çok güzel bir oyun elinize sağlık.