WWE Tap Mania ikon

WWE Tap Mania APK

v1.0

Efsane güreş oyunu WWE, SEGA tarafından yeni bir formatta düzenlenerek WWE Tap Mania ismiyle yayımlandı.

 

Rock, John Cena, Undertaker, Brock Lesnar, Triple ve Roman Reigns dahil hemen tüm WWE dövüşçüleri oyunda yer alıyor. SEGA'nın RPG (Role Playing Game) türünde yayımladığı formatta güreşçilerinizin tüm gelişmeleri tamamen size bağlanmış. Yalnız, bu sefer karakter gelişimi sadece vücut gelişimi ve teknikle alakalı değil. Güreş sırasında karakterlerinizle birlikte yapacağınız hamleleri karakterleriniz öğrenerek bir sonraki dövüş için o hamleyi benimsemeye ve geliştirmeye başlıyor. Size düşense arka planda oyuncularınız güç ve yetenekleriyle ilgili geliştirmeleri tamamlamaya çalışmak.

 

WWE Tap Mania'da dövüşleri kuracağınız ekipten seçeceğiniz karakterle çıkabiliyorsunuz. Seçeceğiniz karakterin seviyesiyle rakibinizin seviyesinin birbirine yakın olmasına dikkat etmenizde fayda var, aksi halde dövüşten yenik ayrılmanız yüksek olasılık. Oyundaki grafik alt yapısı yeteri denebilecek bir kalitede, oynarken göz yormuyor ve efektleriyle oldukça akıcı bir görüntü sunuyor. Oyunun bir diğer güzel yanıysa ücretsiz olarak oynanabilmesi. Elbette bazı geliştirmeler oyun içi satın alma yöntemiyle alınabiliyor ama başarılı kurgulanan ödül ve seviye sistemi sayesinde satın almaya gerek duymadan bu geliştirmelerin kilidini açabiliyorsunuz.

WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri WWE Tap Mania ekran görüntüleri

Yorumlar

WWE Tap Mania için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce WWE Tap Mania v1.0 için
Çok güzel bir oyun elinize sağlık.