Call of Duty: Warzone Mobile ikon

Call of Duty: Warzone Mobile APK

v3.1.0.17102263

Call of Duty: Warzone Mobile Açıklama

Call of Duty®: Warzone™ Mobile oyunu ile fantastik savaşlara katılın.


Call of Duty serisinin yeni Android Battle Royale oyunu Warzone Mobile adıyla duyuruldu. Şu an için deneme aşamasında olan bu oyunda battle royale savaşlarına katılacak, hayatta kalmak için gerçek zamanlı oyunculara karşı mücadele edeceksiniz. Askerler, silahlar, özgün haritalar ve fantastik oyun kurgusu ile dikkat çeken CoD Warzone Mobile mükemmel kalite grafikleri ile aksiyon heyecanını sonuna kadar yaşamanızı sağlıyor.


Call of Duty Mobile ile CoD Warzone Mobile arasındaki farklar neler? İki oyun arasında temel olarak hem ortak hem de farklı özellikler var. Öncelikle, her iki oyun da battle royale tarzında ve hayatta kalma kurgusuna sahip. Ancak Warzone Mobile oyununda yeni haritalar, savaş dinamikleri ve savaş ekipmanları oyuncuları bekliyor. Üstelik grafik açısından daha fantastik animasyonlar mevcut. Üstelik nişan alma ve ateş etme gibi hususları etkileyen fizik motoru da Warzone serisinde daha bir optimize edilmiş.


Call of Duty Warzone Mobile APK son sürüm olarak indireceğiniz oyun büyük bir data/OBB dosyası içeriyor. APK dosyasını indirdikten sonra Wi-Fi ağına bağlı olduğunuzdan emin olmanızı tavsiye ederiz.

Son güncellemede neler var?

Call of Duty: Warzone Mobile APK son sürüm güncellemesinde oyun alt yapısı geliştirilmiş ve oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Call of Duty: Warzone Mobile ekran görüntüleri Call of Duty: Warzone Mobile ekran görüntüleri Call of Duty: Warzone Mobile ekran görüntüleri Call of Duty: Warzone Mobile ekran görüntüleri Call of Duty: Warzone Mobile ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.1.0.17102263

GeliştiriciActivision Publishing, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 10.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi17.09.2022 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme616

Dosya boyutu 1.72 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11135

GÜVENLİKİndireceğiniz Call of Duty: Warzone Mobile APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.activision.callofduty.warzone

APK imzası: 9b783fd3aa2bcaa6ecf5c4afe4c820d1f1cf3210

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Call of Duty: Warzone Mobile oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Call of Duty: Warzone Mobile nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Call of Duty: Warzone Mobile APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

6 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder