Sniper Master: City Hunter ikon

Sniper Master: City Hunter APK

v1.2.8

Sniper Master: City Hunter, keskin nişancı görevlerini yerine getireceğiniz başarılı bir Android oyunudur.


Kahraman sniper karakterini kontrol edeceğiniz oyunda şehirdeki adaleti sağlamak için görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Sizin için en önemli görev, şehrin huzurunu bozan hedefleri bulmak ve yok etmek. Verilen görevleri tamamladıkça para ödülü kazanıyor ve sniper tüfeğinizi yenileyebiliyorsunuz.


Sniper tüfeğinizi güçlendirmek başarılı olmanız için önemli, çünkü ileri seviyelerde dünyanın farklı bölgelerindeki şehirlerde de görev alıyorsunuz. Bu da sizi daha zorlu görevler beklediği anlamına geliyor. Başarılı olmanın bir diğer yolu da dikkatli olmak. Bazı bölümlerde düşman koruyucu sniper görevlendirmiş olabiliyor. Bunlara karşı kendinizi korumanız şart, aksi halde bölümü baştan oynamanız gerekiyor.


Sniper Master oyununun grafikleri ve sezgisel kontrolleri akıcı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Android sniper oyunları arasında oldukça popüler olan oyunu oynamak için Sniper Master City Hunter APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Sniper Master: City Hunter nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Sniper Master: City Hunter APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Sniper Master: City Hunter ekran görüntüleri Sniper Master: City Hunter ekran görüntüleri Sniper Master: City Hunter ekran görüntüleri Sniper Master: City Hunter ekran görüntüleri Sniper Master: City Hunter ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder