Sniper Master: City Hunter ikon

Sniper Master: City Hunter APK

v1.7.0

Sniper Master: City Hunter Açıklama

Sniper Master: City Hunter, keskin nişancı görevlerini yerine getireceğiniz başarılı bir Android oyunudur.


Kahraman sniper karakterini kontrol edeceğiniz oyunda şehirdeki adaleti sağlamak için görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Sizin için en önemli görev, şehrin huzurunu bozan hedefleri bulmak ve yok etmek. Verilen görevleri tamamladıkça para ödülü kazanıyor ve sniper tüfeğinizi yenileyebiliyorsunuz.


Sniper tüfeğinizi güçlendirmek başarılı olmanız için önemli, çünkü ileri seviyelerde dünyanın farklı bölgelerindeki şehirlerde de görev alıyorsunuz. Bu da sizi daha zorlu görevler beklediği anlamına geliyor. Başarılı olmanın bir diğer yolu da dikkatli olmak. Bazı bölümlerde düşman koruyucu sniper görevlendirmiş olabiliyor. Bunlara karşı kendinizi korumanız şart, aksi halde bölümü baştan oynamanız gerekiyor.


Sniper Master oyununun grafikleri ve sezgisel kontrolleri akıcı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Android sniper oyunları arasında oldukça popüler olan oyunu oynamak için Sniper Master City Hunter APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Sniper Master: City Hunter APK son sürüm güncellemesinde oyun ara yüzü optimize edilmiş, yeni seviye ödülleri eklenmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Sniper Master: City Hunter ekran görüntüleri Sniper Master: City Hunter ekran görüntüleri Sniper Master: City Hunter ekran görüntüleri Sniper Master: City Hunter ekran görüntüleri Sniper Master: City Hunter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.0

GeliştiriciJoyMore GAME

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi02.05.2020 - 12:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme49

Dosya boyutu 430 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10377

GÜVENLİKİndireceğiniz Sniper Master: City Hunter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sniper.cityhunter

APK imzası: bbd133945f6078ffae644291e0f567bafda26df7

Sniper Master: City Hunter eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Sniper Master: City Hunter versiyonları:
  • 1. Sniper Master: City Hunter v1.2.8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder