1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ikon

1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator APK

1.371

1v1.LOL APK - Online Building & Shooting Simulator, gerçek zamanlı birebir savaşlara katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


Battle royale tabanlı geliştirilen 1v1.LOL oyun kurgusu açısından Fortnite'a benziyor. Ancak bu oyunda onlarca savaşçı yok, oyun modlarına bağlı olarak en fazla 4 oyuncu haritada karşılaşıyor ve hayatta kalan kişi savaşı kazanmış oluyor. Bildiğimiz battle royale tarzını farklı bir şekilde işleyen bu oyundaki haritalarda evleri, duvarları ve saklanma bölgelerini tamamen siz inşa ediyorsunuz. Bildiğiniz gibi Fortnite'da da bu özellik vardı ve oyunu popüler yapan temel özellik buydu. 1v1.LOL oyunu da aynı şekilde oyunculara savaş alanında inşa etme yetenekleri veriyor.


1v1.LOL'de saldırı tüfeği, sürgülü av tüfeği ve birçok savaş malzemesi dahil geniş bir silah koleksiyonu var. Gelişmiş HUD, yani kontrol paneli sayesinde savaşçı karakterinizi yönlendirmek, nişan almak ve ateş etmek oldukça kolay. Özellikle savaş sırasında inşa yeteneklerini kullanacağınız düğmelerin elinizin altında olması savaştaki işinizi kolaylaştırıyor.


PUBG ve Fortnite benzeri oyunları seviyorsanız, az oyuncuya sahip ancak bot olmadan gerçek oyuncularla savaşacağınız 1v1.LOL kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. 1v1.LOL APK dosyasını şimdi indirin, eğitimleri geçin ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ekran görüntüleri 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ekran görüntüleri 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ekran görüntüleri 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ekran görüntüleri 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder