1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ikon

1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator APK

v4.38

1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator Açıklama

1v1.LOL APK - Online Building & Shooting Simulator, gerçek zamanlı birebir savaşlara katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


Battle royale tabanlı geliştirilen 1v1.LOL oyun kurgusu açısından Fortnite'a benziyor. Ancak bu oyunda onlarca savaşçı yok, oyun modlarına bağlı olarak en fazla 4 oyuncu haritada karşılaşıyor ve hayatta kalan kişi savaşı kazanmış oluyor. Bildiğimiz battle royale tarzını farklı bir şekilde işleyen bu oyundaki haritalarda evleri, duvarları ve saklanma bölgelerini tamamen siz inşa ediyorsunuz. Bildiğiniz gibi Fortnite'da da bu özellik vardı ve oyunu popüler yapan temel özellik buydu. 1v1.LOL oyunu da aynı şekilde oyunculara savaş alanında inşa etme yetenekleri veriyor.


1v1.LOL'de saldırı tüfeği, sürgülü av tüfeği ve birçok savaş malzemesi dahil geniş bir silah koleksiyonu var. Gelişmiş HUD, yani kontrol paneli sayesinde savaşçı karakterinizi yönlendirmek, nişan almak ve ateş etmek oldukça kolay. Özellikle savaş sırasında inşa yeteneklerini kullanacağınız düğmelerin elinizin altında olması savaştaki işinizi kolaylaştırıyor.


PUBG ve Fortnite benzeri oyunları seviyorsanız, az oyuncuya sahip ancak bot olmadan gerçek oyuncularla savaşacağınız 1v1.LOL kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. 1v1.LOL APK dosyasını şimdi indirin, eğitimleri geçin ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

1v1.LOL APK son sürüm güncellemesinde;

Oyun eşleştirme mekaniği geliştirilmiş,

Oyun kontrolleri optimize edilmiş,

Yeni dil seçenekleri eklenmiş,

Oyun performansı geliştirilmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ekran görüntüleri 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ekran görüntüleri 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ekran görüntüleri 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ekran görüntüleri 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.38

GeliştiriciJustPlay.LOL

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi06.09.2020 - 15:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme82

Dosya boyutu 241 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10566

GÜVENLİKİndireceğiniz 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: lol.onevone

APK imzası: 8b3bf851aa23228b4e508438ebedb896997c9f80

1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator versiyonları:
  • 1. 1v1.LOL - Online Building & Shooting Simulator 1.371

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder