Rules of Survival ikon

Rules of Survival APK

v1.330951.334969

RULES OF SURVIVAL ekip savaşı ve hayatta kalma tarzını bir araya getiren başarılı bir aksiyon oyunu.


Oyunun hikayesi, paraşütle ıssız bir adaya düşmenizle başlıyor. Bu hikayede size düşen görev ise, adaya düşen diğer 120 oyuncu içerisinde en son hayatta kalan oyuncu olmak. Bunu başarmak için diğer oyuncularla savaşmak ve gerektiğinde en az 4 kişilik bir ekip kurarak birlikte mücadele etmeniz gerekiyor. Savaş sırasında kullanacağınız silahlar adanın belirli yerlerine daha önceden gizlenmiş oluyor, adaya düştükten sonra her oyuncu bu silahları bulmak ve ele geçirmek zorunda. Başarılı olmak için herkesten önce hızlı bir şekilde silahlara ulaşmanızda fayda var. Düşmanlarınızın silahları sizden önce bulması işinizi oldukça zorlaştıracaktır.


RULES OF SURVIVAL'da kullanılan yüksek kaliteli grafikler ve başarılı oyun kurgusu sürükleyici bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Tamamı gerçek insanlardan oluşan gerçek oyuncuların hayatta kalma savaşına katılmak ve onları haklamak için Rules of Survival APK dosyasını ücretsiz indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Rules of Survival oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Rules of Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rules of Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rules of Survival ekran görüntüleri Rules of Survival ekran görüntüleri Rules of Survival ekran görüntüleri Rules of Survival ekran görüntüleri Rules of Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

KOF etkinliği 2. aşama başlatılmış. Yeni öğeler ve özelliklere sahip KOF etkinliğine katılmak için Rules of Survival APK son sürümü kurmanız yeterli.

Artıları

Sürükleyici oyun kurgusu,

Gelişmiş karakter özellikleri,

Geniş oyun haritası,

Harika grafik kalitesi.

Eksileri

Dosya boyutu çok fazla,

Türkçe desteği yok,

Oyun kasılmaları çok fazla.

Yorumlar

Rules of Survival için toplam 27 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Rules of Survival v1.163895.168993 için
Ben önceden google play'den indirdim çalışır mı?
Ziyaretçi2 yıl önce Rules of Survival v1.163895.168993 için
Tabletim TT-T00058 oyun açılmıyor
Ziyaretçi3 yıl önce Rules of Survival v1.163895.168993 için
İndirilemiyor hata kodu:924 diyor Google Play üzerinden
Ziyaretçi3 yıl önce Rules of Survival v1.163895.168993 için
Bu oyun çok çok güzel bir oyun herkes bu oyunu oynasın biri adını yazdım
Ziyaretçi3 yıl önce Rules of Survival v1.163895.168993 için
Oyun çok güzel ama geç indiriliyo