Garena Free Fire: Başlangıç ikon

Garena Free Fire: Başlangıç APK

v1.58.0

Garena Free Fire bölüm sonunda 49 arasından hayatta kalmaya çalışacağınız bir aksiyon oyunu.


Oyun başlangıcında 49 oyuncuyla birlikte paraşütle geniş ve boş bir kasabaya bırakılıyorsunuz. Tüm oyuncular tamamen silahsız bir şekilde oyuna başlıyor; ancak savaş sahasına indikten sonra herkes ilk ele geçirdiği silahla savaşmaya başlıyor. Evlere, araba torpidolarına veya ağaç kovuklarına gizlenmiş silahları bulabilirseniz, bunları da kullanma şansınız var. Ancak silah arama işini rakiplerinize yakalanmadan yapmanız şart; gizli yapmazsanız keklik gibi avlanabilirsiniz. Oyunda bulmanız gereken çok geniş bir silah koleksiyonu var. Makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği, yüksek tahrip gücüne sahip birçok ağır silah keşfedilmeyi bekliyor.


Aksiyon dolu hayatta kalma oyunu Garena Free Fire diğer oyunlarından arasından 'takım kurma' özelliğiyle öne çıkıyor. Aslında diğer oyunlarda da takım özelliği var; ancak genelikle kuracağınız takım geçici oluyor. Garena Free Fire ise takımlara tüm bölümlerde birlikte oynama imkanı veriyor. Savaş sırasında takım olmanın en büyük avantajı ise arkadaşlar arasında görev paylaşımı yapılıyor olması. Bu sayede bir takım üyesi silah ararken, diğeri onu koruyabilir.


Oyunda bulunan savaş haritaları gerçekçi bir şekilde modellenmiş. Ağaçlardan araba torpidolarına; fabrikalardan nükleer bacalara kadar hemen her şey üç boyutlu olarak detaylandırılmış. Grafik kalitesinin de yüksek olması oyun zevkini oldukça arttırıyor. Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız Garena Free Fire mutlaka denemeniz gereken kaliteli bir oyun. Garena Free Fire APK dosyasını hemen indirin ve hayatta kalma savaşına katılın.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Garena Free Fire: Başlangıç oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Garena Free Fire: Başlangıç nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Garena Free Fire: Başlangıç APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Garena Free Fire: Başlangıç ekran görüntüleri Garena Free Fire: Başlangıç ekran görüntüleri Garena Free Fire: Başlangıç ekran görüntüleri Garena Free Fire: Başlangıç ekran görüntüleri Garena Free Fire: Başlangıç ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Garena Free Fire: Başlangıç APK son sürüm ile oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Garena Free Fire: Başlangıç için toplam 28 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 ay önce Garena Free Fire: Hücum v1.49.0 için
OYUN GÜZEL AMA BAZEN KASIYOR VE BENİ DELİRDİYOR
KAOS~ZOMBIE7 ay önce Garena Free Fire: Kalahari v1.46.0 için
Mrb Nasılsıniz oyun efsoo
Ziyaretçi8 ay önce Garena Free Fire: Kalahari v1.46.0 için
Çox ela oyundu her gün oynuyuram
Ziyaretçi9 ay önce Garena Free Fire: Kalahari v1.46.0 için
cok guzel bir oyun 7yasimdan beri oynuyorum
Ziyaretçi11 ay önce Garena Free Fire: Kalahari v1.46.0 için
Mükemmelll