Garena Free Fire: Kalahari ikon

Garena Free Fire: Kalahari

v1.46.0

Garena Free Fire bölüm sonunda 49 arasından hayatta kalmaya çalışacağınız bir aksiyon oyunu.


Oyun başlangıcında 49 oyuncuyla birlikte paraşütle geniş ve boş bir kasabaya bırakılıyorsunuz. Tüm oyuncular tamamen silahsız bir şekilde oyuna başlıyor; ancak savaş sahasına indikten sonra herkes ilk ele geçirdiği silahla savaşmaya başlıyor. Evlere, araba torpidolarına veya ağaç kovuklarına gizlenmiş silahları bulabilirseniz, bunları da kullanma şansınız var. Ancak silah arama işini rakiplerinize yakalanmadan yapmanız şart; gizli yapmazsanız keklik gibi avlanabilirsiniz. Oyunda bulmanız gereken çok geniş bir silah koleksiyonu var. Makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği, yüksek tahrip gücüne sahip birçok ağır silah keşfedilmeyi bekliyor.


Aksiyon dolu hayatta kalma oyunu Garena Free Fire diğer oyunlarından arasından 'takım kurma' özelliğiyle öne çıkıyor. Aslında diğer oyunlarda da takım özelliği var; ancak genelikle kuracağınız takım geçici oluyor. Garena Free Fire ise takımlara tüm bölümlerde birlikte oynama imkanı veriyor. Savaş sırasında takım olmanın en büyük avantajı ise arkadaşlar arasında görev paylaşımı yapılıyor olması. Bu sayede bir takım üyesi silah ararken, diğeri onu koruyabilir.


Oyunda bulunan savaş haritaları gerçekçi bir şekilde modellenmiş. Ağaçlardan araba torpidolarına; fabrikalardan nükleer bacalara kadar hemen her şey üç boyutlu olarak detaylandırılmış. Grafik kalitesinin de yüksek olması oyun zevkini oldukça arttırıyor. Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız Garena Free Fire mutlaka denemeniz gereken kaliteli bir oyun. Garena Free Fire APK dosyasını hemen indirin ve hayatta kalma savaşına katılın.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Garena Free Fire: Kalahari oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Garena Free Fire: Kalahari nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Garena Free Fire: Kalahari APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Garena Free Fire: Kalahari ekran görüntüleri Garena Free Fire: Kalahari ekran görüntüleri Garena Free Fire: Kalahari ekran görüntüleri Garena Free Fire: Kalahari ekran görüntüleri Garena Free Fire: Kalahari ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Garena Free Fire APK son sürüm güncellemesiyle;

Kalahari haritası eklenmiş,

Steffie isimli yeni karakter eklenmiş,

Eğitim Alanları isimli yeni bölge eklenmiş,

AN94 silahı geliştirilmiş,

XM8 silahi iyileştirilmiş,

Takım arkadaşlarını susturma seçeneği eklenmiş,

Bazı silah modelleri için yeni eklentiler eklenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.46.0

GeliştiriciGARENA INTERNATIONAL

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi09.02.2018 - 15:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme48347

Dosya boyutu 508 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7997

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi13 gün önce Garena Free Fire: Kalahari v1.46.0 için
Çox ela oyundu her gün oynuyuram
Ziyaretçi1 ay önce Garena Free Fire: Kalahari v1.46.0 için
cok guzel bir oyun 7yasimdan beri oynuyorum
Ziyaretçi3 ay önce Garena Free Fire: Kalahari v1.46.0 için
Mükemmelll
Ziyaretçi4 ay önce Garena Free Fire: Spooky Night v1.41.0 için
Cook guzel
Ziyaretçi8 ay önce Garena Free Fire v1.32.0 için
Com guzel oyun