Free Fire - Battlegrounds

Free Fire - Battlegrounds

v1.11.2

Free Fire - Battlegrounds bölüm sonunda 40 oyuncu arasından hayatta kalmaya çalışacağınız bir aksiyon oyunu.

 

Oyun başlangıcında 40 oyuncuyla birlikte paraşütle geniş ve boş bir kasabaya bırakılıyorsunuz. Tüm oyuncular tamamen silahsız bir şekilde oyuna başlıyor; ancak savaş sahasına indikten sonra herkes ilk ele geçirdiği silahla savaşmaya başlıyor. Evlere, araba torpidolarına veya ağaç kovuklarına gizlenmiş silahları bulabilirseniz, bunları da kullanma şansınız var. Ancak silah arama işini rakiplerinize yakalanmadan yapmanız şart; gizli yapmazsanız keklik gibi avlanabilirsiniz. Oyunda bulmanız gereken çok geniş bir silah koleksiyonu var. Makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği, yüksek tahrip gücüne sahip birçok ağır silah keşfedilmeyi bekliyor.

 

Aksiyon dolu hayatta kalma oyunu Free Fire - Battlegrounds diğer oyunlarından arasından 'takım kurma' özelliğiyle öne çıkıyor. Aslında diğer oyunlarda da takım özelliği var; ancak genelikle kuracağınız takım geçici oluyor. Free Fire - Battlegrounds ise takımlara tüm bölümlerde birlikte oynama imkanı veriyor. Savaş sırasında takım olmanın en büyük avantajı ise arkadaşlar arasında görev paylaşımı yapılıyor olması. Bu sayede bir takım üyesi silah ararken, diğeri onu koruyabilir.

 

Oyunda bulunan savaş haritaları gerçekçi bir şekilde modellenmiş. Ağaçlardan araba torpidolarına; fabrikalardan nükleer bacalara kadar hemen her şey üç boyutlu olarak detaylandırılmış. Grafik kalitesinin de yüksek olması oyun zevkini oldukça arttırıyor. Hayatta kalma oyunlarını seviyorsanız Free Fire Battlegrounds mutlaka denemeniz gereken kaliteli bir oyun.

Free Fire - Battlegrounds ekran görüntüleri Free Fire - Battlegrounds ekran görüntüleri Free Fire - Battlegrounds ekran görüntüleri Free Fire - Battlegrounds ekran görüntüleri Free Fire - Battlegrounds ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Karakter sistemi tamamen yenilendi. Artık 4 karakterden birisini seçerek oynayabilirsiniz,

Yeni silah ve bombalar eklendi,

Tuk-tuk aracı eklendi,

Savaş alanına yeni kayalık ve ormanlık alanlar eklendi,

Karakterler için özel kostümler eklendi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.11.2

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Geliştirici111dots Studio

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2140

Eklenme tarihi11 gün önce

Dosya boyutu 185 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7997

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

Free Fire - Battlegrounds Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder