Mr Bullet Spy Puzzles ikon

Mr Bullet Spy Puzzles APK

v1.12

Mr Bullet Spy Puzzles oyunu ile düellolara katılın.


Android aksiyon oyunu olan Mr Bullet karşılıklı çatışma oyunudur. Ancak oyun gayet sade ve bu sayede oldukça farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Oyundaki göreviniz karşınıza gelen düşmanı silahınızla vurmak, ancak bunu oldukça hızlı yapmanız gerekiyor. Aksi halde düşmanınız sizden hızlı davranırsa göreviniz başarısız oluyor.


Mr Bullet: Spy Puzzles'ta onlarca seviye var. Her defasında da farklı karakterlere karşı çatışıyorsunuz. Bazen zombiler, bazen mafya grupları ve bazen de vahşi canlılar karşınıza geliyor. Özellikle ilerleyen bölümlerde rakibe isabet almak zorlaşıyor, bu nedenle çevredeki eşyaları kullanarak mermiyi sektirmeniz veya o eşyayı rakibin üzerine düşürmeniz lazım.


Oynaması hem basit hem de eğlenceli olan Mr Bullet vakit geçirmek için oyun oynayan kullanıcılar için birebir. Mr Bullet APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Mr Bullet Spy Puzzles ekran görüntüleri Mr Bullet Spy Puzzles ekran görüntüleri Mr Bullet Spy Puzzles ekran görüntüleri Mr Bullet Spy Puzzles ekran görüntüleri Mr Bullet Spy Puzzles ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Mr Bullet Spy Puzzles APK güncellemesi ile oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder