Mini Militia - Doodle Army 2 ikon

Mini Militia - Doodle Army 2 APK

v5.3.1

Minik adamların robotlara karşı savaşında onlara destek olun. İster 6 arkadaşınızla isterse tek başınıza düşman robotlarını yenerek savaşın galibi siz olun. Roketatar, keskin nişancı tüfeği ve lazer güdümlü makineler gibi birçok üstün silahın olduğu oyunda onlarca farklı seviye bulunuyor.


Minyatür tasarımıyla oldukça eğlenceli zamanlar geçireceğiniz Doole Army 2 APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın.

Mini Militia - Doodle Army 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mini Militia - Doodle Army 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mini Militia - Doodle Army 2 ekran görüntüleri Mini Militia - Doodle Army 2 ekran görüntüleri Mini Militia - Doodle Army 2 ekran görüntüleri Mini Militia - Doodle Army 2 ekran görüntüleri Mini Militia - Doodle Army 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mini Militia APK son sürüm ile;

Battle Pass özelliği eklenmiş. Yeni sezonla birlikte açılacak özellik sayesinde yeni avatarlar, coinler, crates ve silahları toplayabilirsiniz.

Yorumlar

Mini Militia - Doodle Army 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Doodle Army 2 Mini Militia v2.2.27 için
Harıka