WarZ: Law of Survival ikon

WarZ: Law of Survival APK

v1.4.5

WarZ: Law of Survival Açıklama

Aksiyon ve korku öğeleriyle dikkat çeken WarZ: Law of Survival sürükleyici bir hayatta kalma oyunudur.

 

Özellikle zombiye dönüşmüş savaşçıların ön planda olduğu oyunda kendi yaşam alanınızı belirleyerek mücadeleye başlıyorsunuz. Zombiler ve diğer dış tehlikelere karşı yaşam alanınızı korumanız, hayatta kalmanız için çok önemli. Çevreden toplayacağınız mühimmatı kullanarak savunma yapıları inşa etmek ve gizleneceğiniz bir siper kazmak işinizi kolaylaştırıyor. 

 

WarZ: Law of Survival oyununu diğer hayatta kalma oyunlarından ayıran en temel özelliği, market merkezi. Bu markette oyundaki tüm oyuncular yaşadıkları tecrübeleri ve nasıl hayatta kalacaklarına dair düşünceleri birbiriyle paylaşıyor. Korku unsurlarının yolunuzu değiştirmeye çalışması durumunda kararsız kaldığınızda diğer oyuncularla konuşarak karar verebilirsiniz. Aynı zamanda Market üzerinden kuracağınız lonca sistemiyle diğer oyuncuların size yardımcı olmasını da sağlayabilirsiniz.

 

WarZ: Law of Survival'ın grafik kalitesi ve animasyon efektleri oyunun kurgusuna sürükleyicilik katmış. Tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz oyuna ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

WarZ: Law of Survival ekran görüntüleri WarZ: Law of Survival ekran görüntüleri WarZ: Law of Survival ekran görüntüleri WarZ: Law of Survival ekran görüntüleri WarZ: Law of Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.5

GeliştiriciNoelle.Collier

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi05.02.2018 - 12:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme98

Dosya boyutu 96.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8212

GÜVENLİKİndireceğiniz WarZ: Law of Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.warz.law.of.survival

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder