WarZ: Law of Survival ikon

WarZ: Law of Survival

v1.4.5

Aksiyon ve korku öğeleriyle dikkat çeken WarZ: Law of Survival sürükleyici bir hayatta kalma oyunudur.

 

Özellikle zombiye dönüşmüş savaşçıların ön planda olduğu oyunda kendi yaşam alanınızı belirleyerek mücadeleye başlıyorsunuz. Zombiler ve diğer dış tehlikelere karşı yaşam alanınızı korumanız, hayatta kalmanız için çok önemli. Çevreden toplayacağınız mühimmatı kullanarak savunma yapıları inşa etmek ve gizleneceğiniz bir siper kazmak işinizi kolaylaştırıyor. 

 

WarZ: Law of Survival oyununu diğer hayatta kalma oyunlarından ayıran en temel özelliği, market merkezi. Bu markette oyundaki tüm oyuncular yaşadıkları tecrübeleri ve nasıl hayatta kalacaklarına dair düşünceleri birbiriyle paylaşıyor. Korku unsurlarının yolunuzu değiştirmeye çalışması durumunda kararsız kaldığınızda diğer oyuncularla konuşarak karar verebilirsiniz. Aynı zamanda Market üzerinden kuracağınız lonca sistemiyle diğer oyuncuların size yardımcı olmasını da sağlayabilirsiniz.

 

WarZ: Law of Survival'ın grafik kalitesi ve animasyon efektleri oyunun kurgusuna sürükleyicilik katmış. Tamamen ücretsiz oynayabileceğiniz oyuna ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

WarZ: Law of Survival ekran görüntüleri WarZ: Law of Survival ekran görüntüleri WarZ: Law of Survival ekran görüntüleri WarZ: Law of Survival ekran görüntüleri WarZ: Law of Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.5

GeliştiriciNoelle.Collier

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.02.2018 - 12:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme92

Dosya boyutu 93.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8212

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder