Iron Blade: Medieval Legends RPG ikon

Iron Blade: Medieval Legends RPG APK

v2.0.1e

Orta Çağ Avrupa'sının kahramanı Iron Blade: Medieval Legends RPG oyununda belli oluyor.

 

Bitmek bilmeyen savaşlarla sürükleyici bir oyun hikayesine çıkacağınız Iron Blade'de şeytani bir canavar ordusuna karşı mücadele ediyor, topraklarınızı kurtarmaya çalışıyorsunuz. Büyülü Orta Çağ Avrupa'sı döneminde geçen oyun Lordların ihaneti ve entrikalarıyla işinizi zorlaştıracak birçok engelle karşılacaşacaksınız, ancak karakterinizin gücü hepsini yenmeye yeter. RPG sistemiyle geliştireceğiniz karakterinizin özel yetenekleri ve büyülü kılıcı oyundaki en büyük yardımcınız olacak.

 

Gameloft ekibinin geliştirdiği oyunda gerçekçi bir Avrupa haritası oyunculara savaş alanı olarak sunulmuş. Notre Dame'dan Transilvanya'nın yer altı zindanlarına kadar birçok coğrafi bölge tam olarak oyuna yansıtılmış. Canavar ordularından temizlediğiniz bölgelerde kendi kalenizi inşa edip savaşçılar yetiştirerek buraları koruma altına almanız şart. Düşmanın her zaman yeniden gelme ihtimali olduğunu unutmayın.

 

Oyunun sürükleyiciliği sadece hikayesiyle sınırlı değil. Konsol kalitesinde geliştirilen grafik modellemesi, muazzam efektlerle birleştiğinde kendinizi savaşın ortasındaymış gibi hissetmenizi sağlıyor. RPG tarzının en iyi örneklerinden birisi olan oyuna ait Iron Blade: Medieval Legends RPG APK dosyasını ücretsiz indirerek savaştaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Iron Blade: Medieval Legends RPG ekran görüntüleri Iron Blade: Medieval Legends RPG ekran görüntüleri Iron Blade: Medieval Legends RPG ekran görüntüleri Iron Blade: Medieval Legends RPG ekran görüntüleri Iron Blade: Medieval Legends RPG ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder