Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Aksiyon Oyunları » Bullet Party 2

Bullet Party 2

v1.1.3
reklamlar
Bullet Party 2
Bullet Party 2 ekran görüntüleri Bullet Party 2 ekran görüntüleri Bullet Party 2 ekran görüntüleri Bullet Party 2 ekran görüntüleri Bullet Party 2 ekran görüntüleri Bullet Party 2 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Bullet Party 2 Açıklama

FPS tarzında geliştirilen Bullet Party 2, gerçek zamanlı olarak tüm dünyadan oyuncuların takımlar halinde savaştığı bir oyun.

 

Gerçek zamanlı olarak ister arkadaşlarınızla isterseniz de yabancı oyuncularla oynanabilen oyunda 8 farklı çatışma haritası bulunuyor. En fazla 16 kişiden oluşan bu haritalardaki çatışmalara katılmak için oyundaki herkese açık serverlara katılabileceğiniz gibi, kilitli bir harita açarak sadece -arkadaşlarınız gibi- belirli kişileri oyuna alabilirsiniz. Türk oyuncular tarafından oldukça tutulan oyun buna karşılık İstanbul'daki Levent Metrosu'nu da çatışma haritası olarak oyuna eklemiş ve bizce güzel bir jest yapmış.

 

Oyun RPG tarzında geliştirildği için, karakterinizin hangi yeteneklerle gelişeceğini siz belirliyorsunuz. Bu yetenekler arasında saldırı ustası, suikastçi, keşifçi ve takım komutanı gibi birçok RPG tarzı var. Desert eagle, AK-47, M79 ve MP5 gibi üstün tahrip gücüne sahip silahlar da RPG yeteneklerinizin en büyük destekçisi olacak. 

 

Bullet Party 2, benzer takım savaşı oyunlarından farklı olarak telsiz sistemi ile takım içi haberleşmeyi sağlıyor. Bu sayede takım içerisinde rakibin durumuna göre saldırı ve savunma konusunda anlık stratejiler belirleyebiliyorsunuz.

Artıları

Telsiz sistemi,

Levent Metrosu haritası,

Farklı RPG tarzları,

Şifreli harita oluşturabilme.

Eksileri

Efektler daha iyi olabilirdi.

reklamlar

Bullet Party 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: