Bitmemiş Misyon ikon

Bitmemiş Misyon APK

v1.0.9

Bitmemiş Misyon Açıklama

Bitmemiş Misyon sürükleyici kurgusuyla dikkat çeken başarılı bir atıcılık oyunudur.


Cesur ve profesyonel bir asker karakteriyle oynayacağınız oyunda masum insanları kurtarma, düşman yok etme ve kritik atıcılık gibi zorlu görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyun özellikle geniş içeriği ve misyon görevleriyle dikkat çekiyor. Bazı görevleri keskin nişancı atışlarıyla, bazılarını ise bomba düzeneği kurarak tamamlamanız gerekiyor. Görevden göreve değişen bu yapı oyunu hem sıkıcılıktan kurtarıyor hem de daha aksiyon dolu bir hale getiriyor.


Bitmemiş Misyon'da her görev için farklı silah envanteri var. Başlangıçta her silahı kullanamıyorsunuz tabi ama ilerleyen bölümlerde kazanacağınız ödül puanları yeni ve ağır silahları satın almanızı sağlıyor. Ayrıca silahlar için yükseltme seçeneklerini uygulayarak görev sırasında daha etkili savaşmanız mümkün.


Sürükleyici oyun kurgusu, geniş içeriği ve başarılı grafikleri ile Bitmemiş Misyon kesinlikle denemeniz gereken bir Android aksiyon oyunu. Bitmemiş Misyon APK dosyasını indirerek hemen oynayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Bitmemiş Misyon (Mission Unfinished) APK son sürüm güncellemesi ile oyun performansı optimize edilmiş ve sorunlar düzeltilmiş.

Bitmemiş Misyon ekran görüntüleri Bitmemiş Misyon ekran görüntüleri Bitmemiş Misyon ekran görüntüleri Bitmemiş Misyon ekran görüntüleri Bitmemiş Misyon ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.9

GeliştiriciTimuz Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi14.01.2019 - 22:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme132

Dosya boyutu 78.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9268

GÜVENLİKİndireceğiniz Bitmemiş Misyon APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.timuzsolutions.unfinishedmission

APK imzası: 59313e2869b72dfa795e2564c9ef2f6216db3a9d

Bitmemiş Misyon eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Bitmemiş Misyon versiyonları:
  • 1. Bitmemiş Misyon v3.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder