Zombie Frontier 3 ikon

Zombie Frontier 3 APK

v1.46

Dünyayı işgal eden zombilere karşı amansız bir mücadelenin olduğu Zombie Frontier 3 oyunu dünyanın çeşitli bölgelerinde zombilere karşı mücadeleye katılmanızı istiyor. Virüslü köpekler, insanlar ve mutasyon geçirmiş yaratıkların yok edilmesi gerektiği oyun, gerçekçi grafik tasarımı ve seslendirmesiyle sizi aksiyonun içine sürüklüyor.

 

Zombilere karşı giriştiğiniz bu amansız mücadelede tabancalar, otomatik silahlar, tüfekler ve kanaslar sizlere eşlik ediyor. Oyunda kazandığınız altın, gümüş ve kristal puanlar ile silahlarınızı geliştirilebilir ve el bombası, zehirli iğne gibi yardımcı ekipmanları zorda kaldığınızda kullanmak üzere kullanabilirsiniz.

 

İpucu: Zombilerin en zayıf noktası kafa bölgesi, kafalarına nişan aldığınızda ölmeleri çok daha hızlı oluyor. İyi oyunlar!

Zombie Frontier 3 ekran görüntüleri Zombie Frontier 3 ekran görüntüleri Zombie Frontier 3 ekran görüntüleri Zombie Frontier 3 ekran görüntüleri Zombie Frontier 3 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Zombie Frontier 3D v1.46 versiyonuyla birlikte oyuna eklenen yenilikler:

 

- Oyuna her gün yeni giriş yapıldığında avantajlı ödüller kazanabileceksiniz,

- Çok oyunculu aktiviteler için yeni ödüller,

- Son baharın gelişine istinaden Moon cake isimli yeni bir mod,

- Ve hata iyileştirmeleri.

Yorumlar

Zombie Frontier 3 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Zombie Frontier 3 v1.44 için
ınternet ıstermı