Sniper 3D Assassin ikon

Sniper 3D Assassin APK

v3.1.14

Android'in popüler keskin nişancılık oyunu Sniper 3D Assassin, sezgisel kontrolleri ve 3 boyutlu grafikleriyle dikkat çekiyor.


Özel kuvvetlerde polislik yapan keskin nişancı karakterini yönettiğiniz oyunda sniperlarınızla size verilen görevleri yerine getiriyorsunuz. Oyundaki görevleri bazı bölümlerde polis operasyonlarına takviye güç olarak bazı görevleriyse tamamen gizli ve tek başınıza gerçekleştiriyorsunuz. Hedefinizde ise toplumdaki huzuru bozan hırsızlar, katiller ve hatta uyuşturucu baronları yer alıyor. Başarıyla yerine getirdiğiniz her görevden sonra altın puanlar kazanıyorsunuz. Bu altın puanlarıyla yeni ve daha etkili sniper tüfekleri satın alarak, zorlu ve uzak mesafe hedeflerini daha kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz.


Mükemmel grafikleri ve akıcı oyun kurgusu ile öne çıkan bu oyun tamamen ücretsiz. Sniper 3D Assassin APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Sniper 3D Assassin ekran görüntüleri Sniper 3D Assassin ekran görüntüleri Sniper 3D Assassin ekran görüntüleri Sniper 3D Assassin ekran görüntüleri Sniper 3D Assassin ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Sniper 3D Assassin APK son sürüm güncellemesi ile;

Tek oyunculu modda 21 şehrin tüm kilitleri açılmış,

Gerçek zamanlı çok oyunculu mod için yeni ligler eklenmiş,

Manga savaşları eklenmiş.

Artıları

Başarılı üç boyutlu grafikler,

Sezgisel kontroller,

Farklı görev yapısı,

Atış animasyonları.

Yorumlar

Sniper 3D Assassin için toplam 17 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Sniper 3D Assassin v3.1.14 için
Abi şu an yükleniyor
Ziyaretçi2 yıl önce Sniper 3D Assassin v2.23.12 için
Inşallah dogrudur
Ziyaretçi2 yıl önce Sniper 3D Assassin v2.23.12 için
Oha sniper 3d
Ziyaretçi3 yıl önce Sniper 3D Assassin v2.13.0 için
İos için yokmuu yaa
Ziyaretçi3 yıl önce Sniper 3D Assassin v1.17 için
999,999elmas geldi