Standoff 2 ikon

Standoff 2 APK

v0.12.1

Standoff 2 ile gerçek zamanlı FPS savaşlarına katılın.


Birinci versiyonuyla milyonlarca kullanıcıya ulaşan Standoff tamamen yenilenerek yeni harita ve silah türleriyle oyunculara sunuldu. Oyun bildiğimiz terörist ve özel hareket polisi takımlarının gerçek zamanlı savaşını konu alıyor. En fazla 8 kişiden oluşan takımlardan istediğinize katılarak en çok öldürme sayısına ulaşmak için çarpışacaksınız. Hem oynanış hem de kontrol tarzıyla Standoff 2'nin Counter Strike (CS:GO) oyununa çok benzediğini söyleyebiliriz.


Standoff 2'de 4 farklı oyun modu var: takımların çarpıştığı ölüm kalım mücadelesi, bombayı etkisiz hale getirmeye çalışma, haritadaki silahları toplama yarışı, bayrak yakalama ve soygun. Her bölümü de birinci şahıs gözünden, yani FPS tarzıyla oynuyorsunuz. Yöneteceğiniz karakterin kıyafetleri ve silah tasarımları için farklı özelleştirme seçenekleri mevcut. Tabii bu özelleştirmeleri yapabilmek için savaştan para kazanmanız gerekiyor. Aynı paralarla mühimmatlarınızı da yeniliyorsunuz. Oyun içerisinde onlarca son model silah türü bulunuyor.


Gerçek zamanlı FPS tarzını en iyi yansıtan oyunlardan birisi olan Standoff 2 genel olarak ücretsiz oynanabiliyor. Ancak hızlı para toplamak veya bazı silahları alabilmek için oyun içi satın alma yöntemini kullanmanız gerekebilir. Oyuna ait ücretsiz APK dosyasını indirerek hemen savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Standoff 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Standoff 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Standoff 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Standoff 2 APK yeni güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Standoff 2 için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
CS go mobili bu oyun
Ziyaretçi2 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
hilelimi
Ziyaretçi3 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
Oyun hilelimi acaba
Ziyaretçi3 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
hilelimi oyun
Ziyaretçi3 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
Google Play ile yüklendiğinde oyuna giriyordu ancak savaşa girmiyodu burda da aynısını 6apmaz umarım...