Standoff 2 ikon

Standoff 2 APK

v0.22.0

Standoff 2 Açıklama

Standoff 2 ile gerçek zamanlı FPS savaşlarına katılın.


Birinci versiyonuyla milyonlarca kullanıcıya ulaşan Standoff tamamen yenilenerek yeni harita ve silah türleriyle oyunculara sunuldu. Oyun bildiğimiz terörist ve özel hareket polisi takımlarının gerçek zamanlı savaşını konu alıyor. En fazla 8 kişiden oluşan takımlardan istediğinize katılarak en çok öldürme sayısına ulaşmak için çarpışacaksınız. Hem oynanış hem de kontrol tarzıyla Standoff 2'nin Counter Strike (CS:GO) oyununa çok benzediğini söyleyebiliriz.


Standoff 2'de 4 farklı oyun modu var: takımların çarpıştığı ölüm kalım mücadelesi, bombayı etkisiz hale getirmeye çalışma, haritadaki silahları toplama yarışı, bayrak yakalama ve soygun. Her bölümü de birinci şahıs gözünden, yani FPS tarzıyla oynuyorsunuz. Yöneteceğiniz karakterin kıyafetleri ve silah tasarımları için farklı özelleştirme seçenekleri mevcut. Tabii bu özelleştirmeleri yapabilmek için savaştan para kazanmanız gerekiyor. Aynı paralarla mühimmatlarınızı da yeniliyorsunuz. Oyun içerisinde onlarca son model silah türü bulunuyor.


Gerçek zamanlı FPS tarzını en iyi yansıtan oyunlardan birisi olan Standoff 2 genel olarak ücretsiz oynanabiliyor. Ancak hızlı para toplamak veya bazı silahları alabilmek için oyun içi satın alma yöntemini kullanmanız gerekebilir. Oyuna ait ücretsiz APK dosyasını indirerek hemen savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Standoff 2 APK son sürüm güncellemesinde;

Oyun içi seviyeler ve ödüller güncellenmiş,

Kış mevsimine özel yeni oyun modları eklenmiş,

Savaş sırasında oyuncu raporlama özelliği eklenmiş.

Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.22.0

GeliştiriciAxlebolt

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi25.02.2018 - 11:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme9468

Dosya boyutu 1.9 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8302

GÜVENLİKİndireceğiniz Standoff 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.axlebolt.standoff2

APK imzası: 95c1bb69cbd4220d24e0541242601bcb0d6d374a

Standoff 2 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Standoff 2 versiyonları:
  • 1. Standoff 2 v0.8.1

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Standoff 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Standoff 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Standoff 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.7

16 kullanıcı oyuna göre

Standoff 2 için toplam 5 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
CS go mobili bu oyun
Ziyaretçi6 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
hilelimi
Ziyaretçi6 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
Oyun hilelimi acaba
Ziyaretçi6 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
hilelimi oyun
Ziyaretçi6 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
Google Play ile yüklendiğinde oyuna giriyordu ancak savaşa girmiyodu burda da aynısını 6apmaz umarım...