Standoff 2 ikon

Standoff 2

v0.8.1

Standoff 2 ile gerçek zamanlı FPS savaşlarına katılın.

 

Birinci versiyonuyla milyonlarca kullanıcıya ulaşan Standoff tamamen yenilenerek yeni harita ve silah türleriyle oyunculara sunuldu. Oyun bildiğimiz terörist ve özel hareket polisi takımlarının gerçek zamanlı savaşını konu alıyor. En fazla 8 kişiden oluşan takımlardan istediğinize katılarak en çok öldürme sayısına ulaşmak için çarpışacaksınız. Hem oynanış hem de kontrol tarzıyla Standoff 2'nin Counter Strike (CS:GO) oyununa çok benzediğini söyleyebiliriz.

 

Standoff 2'de 4 farklı oyun modu var: takımların çarpıştığı ölüm kalım mücadelesi, bombayı etkisiz hale getirmeye çalışma, haritadaki silahları toplama yarışı, bayrak yakalama ve soygun. Her bölümü de birinci şahıs gözünden, yani FPS tarzıyla oynuyorsunuz. Yöneteceğiniz karakterin kıyafetleri ve silah tasarımları için farklı özelleştirme seçenekleri mevcut. Tabii bu özelleştirmeleri yapabilmek için savaştan para kazanmanız gerekiyor. Aynı paralarla mühimmatlarınızı da yeniliyorsunuz. Oyun içerisinde onlarca son model silah türü bulunuyor.

 

Gerçek zamanlı FPS tarzını en iyi yansıtan oyunlardan birisi olan Standoff 2 genel olarak ücretsiz oynanabiliyor. Ancak hızlı para toplamak veya bazı silahları alabilmek için oyun içi satın alma yöntemini kullanmanız gerekebilir. Oyuna ait ücretsiz APK dosyasını indirerek hemen savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Standoff 2 nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Standoff 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri Standoff 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.8.1

GeliştiriciAxlebolt

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.02.2018 - 11:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme7572

Dosya boyutu 288 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8302

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
CS go mobili bu oyun
Ziyaretçi1 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
hilelimi
Ziyaretçi1 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
Oyun hilelimi acaba
Ziyaretçi1 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
hilelimi oyun
Ziyaretçi2 yıl önce Standoff 2 v0.8.1 için
Google Play ile yüklendiğinde oyuna giriyordu ancak savaşa girmiyodu burda da aynısını 6apmaz umarım...