Dark Avenger v.1.0.6 ikon

Dark Avenger v.1.0.6

OYUNUN YENİ VERSİYONUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN.


Dark Avenger oyununun MOD versiyonu, yani sınırsız para ve altın olan versiyonudur. Oyunda zindanlarda yer alan kötü karakterli düşmanları yok etmeye çalışıyorsunuz. Şovalye, Okçu ve Büyücü karakterlerinden birisini seçerek başlayacağınız oyunda düşmanı yok etmeniz için savaş aletlerini iki şekilde elde edebiliyorsunuz: Birincisi, zindanlarda düşmanı yok ettikten sonra ortaya çıkan savaş aletleri; ikincisi de yine zindanlarda yer alan hazineleri toplayarak biriktirdiğiniz paralarla oyun içi satın alım yapıyorsunuz. Oyunun Google Play'deki açıklaması şöyle:


Zindanları tarayın ve ölümsüzlük yolunda önünüze çıkan her şeyi yok edin! Heyecanla beklenen zindan tarama oyunu mobil cihazlarda! Kötülük, derin uykusundan uyandı. Kahramanlarımızın ortaya çıkarak karanlığın güçlerini cehennemin derinliklerine göndermesi gerekiyor. Üç cesur kahraman sınıftan birini seçin: Şövalye, Okçu ve Büyücü. Gelişmiş, sezgisel kontroller sayesinde daha önce hiç yaşamadığınız bir oyun deneyimini doyasıya yaşayın! Kötülüğü yok etmek için ürkütücü zindanları keşfedin ve karşınıza çıkan güç nesnelerini ve eşsiz hazineleri toplayın. Tower of Eternity'e katılın ve en güçlü oyuncu olarak sıralamadaki yerinizi sağlamlaştırın. Gerçek zamanlı PvP Modu’nda arkadaşlarınıza ya da dünyanın dört bir yanındaki rakiplerinize karşı mücadele edin!

Dark Avenger v.1.0.6 ekran görüntüleri Dark Avenger v.1.0.6 ekran görüntüleri Dark Avenger v.1.0.6 ekran görüntüleri Dark Avenger v.1.0.6 ekran görüntüleri Dark Avenger v.1.0.6 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi14.06.2013 - 13:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2651

Dosya boyutu 30.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 3671

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce
Yeeni sürümü çıktı
Ziyaretçi7 yıl önce
niye surekli internet istiyo