Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ikon

Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası APK

v1.7.2

Heroes of Warland, PvP tabanlı çevrimiçi FPS savaşlarına katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


Savaşçı kahramanınızı seçerek başladığınız HoWL oyununda benzersiz silah ve yeteneklere sahip 4'e 4 takım savaşlarına katılacak ve en yüksek kill'i alarak oyunu kazanmaya çalışacaksınız. FPS (birinci şahıs gözünden) oynanan oyunda karakterinizi güçlendirmek için kart destekleri de var. Bu kartlardan birisini seçerek karakterinizin atış becerilerini güçlendirebilir ve savaşta daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.


Savaşlar genelde gerçek oyuncularla birlikte oynanıyor, isterseniz multiplayer modu üzerinden arkadaşlarınızla birlikte takım kurmanız ve birlikte savaşmanız da mümkün. Ayrıca, 3D grafiklerle geliştirilen savaş platformları oldukça etkileyici görüntüye sahip. En küçük detay bile savaşçıların yetenekleri göz önüne alarak kusursuz geliştirilmiş görünüyor. PvP ve FPS tabanlı takım savaşı oyunlarını seviyorsanız Heroes of Warland denemeniz gereken kaliteli bir oyun. Heroes of Warland APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz.

Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ekran görüntüleri Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ekran görüntüleri Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ekran görüntüleri Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ekran görüntüleri Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Heroes of Warland APK güncellemesiyle oyun hataları düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder