Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ikon

Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası APK

v1.7.2

Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası Açıklama

Heroes of Warland, PvP tabanlı çevrimiçi FPS savaşlarına katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


Savaşçı kahramanınızı seçerek başladığınız HoWL oyununda benzersiz silah ve yeteneklere sahip 4'e 4 takım savaşlarına katılacak ve en yüksek kill'i alarak oyunu kazanmaya çalışacaksınız. FPS (birinci şahıs gözünden) oynanan oyunda karakterinizi güçlendirmek için kart destekleri de var. Bu kartlardan birisini seçerek karakterinizin atış becerilerini güçlendirebilir ve savaşta daha etkili olmasını sağlayabilirsiniz.


Savaşlar genelde gerçek oyuncularla birlikte oynanıyor, isterseniz multiplayer modu üzerinden arkadaşlarınızla birlikte takım kurmanız ve birlikte savaşmanız da mümkün. Ayrıca, 3D grafiklerle geliştirilen savaş platformları oldukça etkileyici görüntüye sahip. En küçük detay bile savaşçıların yetenekleri göz önüne alarak kusursuz geliştirilmiş görünüyor. PvP ve FPS tabanlı takım savaşı oyunlarını seviyorsanız Heroes of Warland denemeniz gereken kaliteli bir oyun. Heroes of Warland APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Son sürüm Heroes of Warland APK güncellemesiyle oyun hataları düzeltilmiş ve performans geliştirmeleri yapılmış.

Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ekran görüntüleri Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ekran görüntüleri Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ekran görüntüleri Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ekran görüntüleri Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.2

GeliştiriciNitro Games Oyj

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi01.12.2018 - 13:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme193

Dosya boyutu 336 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9212

GÜVENLİKİndireceğiniz Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nitrogames.howl

APK imzası: e60ae1a304e28750bc9b8034dbe18f4e1421f417

Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası versiyonları:
  • 1. Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası v1.0.1

Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Heroes of Warland - PvP Savaş Arenası APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder