Ronin: Son Samuray ikon

Ronin: Son Samuray APK

v2.8.650

Ronin: Son Samuray Açıklama

Ronin: Son Samuray oyunu ile kıyamet döneminin efsane savaşçısı olun.


Japonya'nın fantastik çizgi karakterlerinden birisi olan Samuray Ronin kıyamet gününde dünyayı kurtarmak için mücadeleye başlıyor. Bu mücadelede size düşen görev, samuray karakterinizle birlikt kötü karakter Shogun'a ve onun dövüşçülerine karşı savaşmak. Japon çizim sanat teknikleri kullanılarak geliştirilen bu oyunda hayatta kalmak için düşmana karşı savaşacak, dünyayı kıyamet sonrasında kurtarmak için büyük bir maceraya atılacaksınız.


Oyun içerisinde mücadele edeceğiniz birçok düşman karakteri var. Ninja, zombi, samuray ve katana ustası gibi çeşitli düşmanlara karşı 1'e 1 dövüşlere çıkacaksınız. Ancak bu hikayede sizin için düşman fark etmez, hepsini yenmek ve dünyayı kurtarmak zorundasınız.


Dreamotion ekibi tarafından geliştirilen fantastik dövüş oyunu Ronin Son Samuray tamamen ücretsiz. Ronin Son Samuray APK kurulum dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Ronin: Son Samuray APK son sürüm güncellemesi ile;

Fraksiyon lonca sistemi eklenmiş,

Savaş deneyimi geliştirilmiş,

Savaşlardaki güç dengesi optimize edilmiş, 

Oyunda yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Ronin: Son Samuray ekran görüntüleri Ronin: Son Samuray ekran görüntüleri Ronin: Son Samuray ekran görüntüleri Ronin: Son Samuray ekran görüntüleri Ronin: Son Samuray ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.8.650

GeliştiriciDreamotion Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi02.07.2022 - 17:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme21

Dosya boyutu 556 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11075

GÜVENLİKİndireceğiniz Ronin: Son Samuray APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dreamotion.ronin

APK imzası: 500953e44e21bb4af53282422bead479f5726422

Ronin: Son Samuray eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Ronin: Son Samuray versiyonları:
  • 1. Ronin: Son Samuray v1.27.507

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Ronin: Son Samuray oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Ronin: Son Samuray nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ronin: Son Samuray APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder