Ronin: Son Samuray ikon

Ronin: Son Samuray APK

v1.27.507

Ronin: Son Samuray oyunu ile kıyamet döneminin efsane savaşçısı olun.


Japonya'nın fantastik çizgi karakterlerinden birisi olan Samuray Ronin kıyamet gününde dünyayı kurtarmak için mücadeleye başlıyor. Bu mücadelede size düşen görev, samuray karakterinizle birlikt kötü karakter Shogun'a ve onun dövüşçülerine karşı savaşmak. Japon çizim sanat teknikleri kullanılarak geliştirilen bu oyunda hayatta kalmak için düşmana karşı savaşacak, dünyayı kıyamet sonrasında kurtarmak için büyük bir maceraya atılacaksınız.


Oyun içerisinde mücadele edeceğiniz birçok düşman karakteri var. Ninja, zombi, samuray ve katana ustası gibi çeşitli düşmanlara karşı 1'e 1 dövüşlere çıkacaksınız. Ancak bu hikayede sizin için düşman fark etmez, hepsini yenmek ve dünyayı kurtarmak zorundasınız.


Dreamotion ekibi tarafından geliştirilen fantastik dövüş oyunu Ronin Son Samuray tamamen ücretsiz. Ronin Son Samuray APK kurulum dosyasını ücretsiz indirin ve hemen oynayın. İyi oyunlar.

Ronin: Son Samuray nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Ronin: Son Samuray APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Ronin: Son Samuray ekran görüntüleri Ronin: Son Samuray ekran görüntüleri Ronin: Son Samuray ekran görüntüleri Ronin: Son Samuray ekran görüntüleri Ronin: Son Samuray ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder