Nextbots In Backrooms: Shooter ikon

Nextbots In Backrooms: Shooter APK

v4.4

Nextbots In Backrooms: Shooter Açıklama

Nextbots In Backrooms: Shooter APK, çok oyunculu geliştirilen başarılı bir FPS nişancı oyunudur.


Nextbots'lar sizi takip ediyor. Savaşmaya hazırsanız, robotlara karşı mücadele edeceğiniz sürükleyici çatışmalara katılın. DeathMatch, chase match ve survival nextbot modlarının yer aldığı oyunda tempolu savaşlar sizi bekliyor. Onlarca haritada katılacağınız bu savaşlarda takım takıma ve MEM takımına karşı terör savaşı vereceksiniz. Oyunu arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gibi tek başınıza diğer oyunculara karşı da oynayabilirsiniz. Bu oyunda önemli olan savaşı kazanmak.


Nextbots In Backrooms: Shooter içerisinde onlarca silah ve mühimmat modeli var. Her bir alanda farklı silah türlerini tercih edebilir ve savaş alanında rakiplerinizi yok etmek için kullanabilirsiniz. Oyunun öne çıkan özellikleri arasında oyuncu görünümleri yer alıyor. Bahsettiğimiz görünümler oyuncuların kafasını karıştırmak için tasarlanmış. Standart oyuncu görünümünün yanında farklı tasarımlarla da kafa karıştırarak rakiplerinizi yenebilirsiniz. Özellikle büyükanne ve Obunga görünümleri sıradışı görünüme sahip.


PvP ve FPS tarzında geliştirilen bu yapım kesinlikle denemeniz gereken bir Android oyun. Nextbots In Backrooms: Shooter APK dosyasını hemen indirin ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Nextbots In Backrooms: Shooter ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Shooter ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Shooter ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Shooter ekran görüntüleri Nextbots In Backrooms: Shooter ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.4

GeliştiriciHOOKAH GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi21.09.2023 - 13:06

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme46

Dosya boyutu 192 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11514

GÜVENLİKİndireceğiniz Nextbots In Backrooms: Shooter APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rimashev.nextbot

APK imzası: 1cb4d5e74f4f072f63cda0a332ba8896d97237c2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder